آغاز اجرای آخرین راست‌گرد تقاطع غیرهم‌سطح «ایثار»

شهرداران آنلاین/معاون مالی و اقتصادی شهردار کرمان، از آغاز اجرای آخرین راست‌گرد تقاطع غیرهم‌سطح «ایثار» با تملک پنج ملک مسیری به مساحت بیش از ۱۳۰۰ مترمربع خبر داد. به گزارش کرمان‌آنلاین، رضا دادگرپور با بیان اینکه پس از گذشت هفت سال از احداث تقاطع غیرهم‌سطح «ایثار»، سه لوپ آن اجرا شده بود، افزود: عملیات اجرای […]

شهرداران آنلاین/معاون مالی و اقتصادی شهردار کرمان، از آغاز اجرای آخرین راست‌گرد تقاطع غیرهم‌سطح «ایثار» با تملک پنج ملک مسیری به مساحت بیش از ۱۳۰۰ مترمربع خبر داد.
به گزارش کرمان‌آنلاین، رضا دادگرپور با بیان اینکه پس از گذشت هفت سال از احداث تقاطع غیرهم‌سطح «ایثار»، سه لوپ آن اجرا شده بود، افزود: عملیات اجرای آخرین لوپ این تقاطع با آغاز تملک املاک مسیری این محدوده، از امروز آغاز شد.
وی یادآور شد: پنج ملک مسیری با مساحت بیش از ۱۳۰۰ مترمربع به ارزش حدود ۱۲ میلیارد تومان تملک شده و از صبح امروز به همت معاونت خدمات‌شهری منطقه سه عملیات تخریب با هدف آزادسازی مسیر جهت اجرای راست‌گرد پل «ایثار» از بلوار «شاهد» به سمت کمربندی غربی آغاز شده است.
معاون مالی و اقتصادی شهردار کرمان، ضمن تشکر از همکاری و تلاش همکاران در واحد املاک شهرداری مرکز با واحد املاک و تفکیک منطقه سه، خاطرنشان کرد: پس از بارگیری خاک و نخاله‌های موجود در طرح، اجرای راست‌گرد آغاز می‌شود.
دادگرپور، هدف از این اقدام را تسریع در تردد و روان‌سازی ترافیک بیان کرد.