آغاز احداث فاز ۲ بوستان سعدی/احداث ۵ بوستان در منطقه ۴ قم در سال ۱۴۰۰

شهرداران آنلاین/ به گزارش واحد خبر منطقه چهار شهرداری قم، مهدی اصفهانیان مقدم با اشاره به آغاز احداث فاز ۲ بوستان سعدی اظهار داشت: احداث فاز ۲ بوستان سعدی با مساحتی بالغ‌بر ۴۵۰۰ مترمربع در دستور کار قرار گرفت. مدیر منطقه چهار شهرداری قم با بیان اینکه در فاز ۲ بوستان سعدی عملیات‌هایی نظیر جدول‌گذاری، […]

شهرداران آنلاین/ به گزارش واحد خبر منطقه چهار شهرداری قم، مهدی اصفهانیان مقدم با اشاره به آغاز احداث فاز ۲ بوستان سعدی اظهار داشت: احداث فاز ۲ بوستان سعدی با مساحتی بالغ‌بر ۴۵۰۰ مترمربع در دستور کار قرار گرفت.

مدیر منطقه چهار شهرداری قم با بیان اینکه در فاز ۲ بوستان سعدی عملیات‌هایی نظیر جدول‌گذاری، موزاییک فرش، توسعه و کاشت فضای سبز، نصب مبلمان شهری و … برنامه‌ریزی‌شده است، افزود: برای احداث این بوستان اعتباری بالغ‌بر ۷ میلیارد ریال در نظر گرفته‌شده است.

اصفهانیان‌مقدم تصریح کرد: در احداث فاز ۲ بوستان سعدی سعی بر آن است تا نحوه کاشت در این بوستان متناسب با اقلیم آب و هوایی قم و درختان مثمر اقدام گردد.

وی یادآور شد: در سال جاری احداث بیش از ۵ بوستان شهری در منطقه چهار برنامه‌ریزی‌شده که با بهره‌برداری از بوستان‌های جدید، به سرانه مطلوبی در حوزه فضای سبز شهری رسیده و ارتقاء کیفیت محیط‌زیست را شاهد خواهیم بود.