آغاز به کار کیوسک‌های یخ بهداشتی در ۲۳ نقطه از سطح شهر قم

شهرداران آنلاین/به گزارش واحد خبر سازمان میادین میوه و تره‌بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری قم، علیرضا مظفری اظهار داشت: باتوجه به فرارسیدن فصل گرما و به‌منظور تأمین نیاز شهروندان، این سازمان اقدام به جانمایی و صدور مجوز  ۲۳ کیوسک عرضه یخ بهداشتی در سطح شهر نموده است. مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار و […]

شهرداران آنلاین/به گزارش واحد خبر سازمان میادین میوه و تره‌بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری قم، علیرضا مظفری اظهار داشت: باتوجه به فرارسیدن فصل گرما و به‌منظور تأمین نیاز شهروندان، این سازمان اقدام به جانمایی و صدور مجوز  ۲۳ کیوسک عرضه یخ بهداشتی در سطح شهر نموده است.

مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری قم با بیان اینکه فعالیت این مراکز فصلی و تا پایان شهریورماه ادامه دارد، ابراز کرد: این کیوسک‌ها بیشتر در مبادی ورودی و خروجی شهر و برای راحتی و دسترسی مسافران و زائران دایر شده است.

مظفری افزود: با تمهیدات در نظر گرفته‌شده؛ بازرسان سازمان به‌طور مستمر از این مراکز بازدید می‌کنند تا بر عرضه صحیح یخ‌های بسته‌بندی و همچنین قیمت اجناس عرضه‌شده نظارت کامل داشته باشند.

وی ادامه داد: شهروندان می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف اعم از گران‌فروشی و یا کم‌فروشی از سوی فروشنده و یا توزیع‌کننده، مراتب را سریعاً  به عوامل نظارتی و یا به شماره تلفن ۱۲۴ و همچنین سامانه نظارت ۱۳۷شهرداری اطلاع دهند