آغاز طرح استقبال از بهار ۱۴۰۱ در سمنان

شهردار سمنان طی دستوری به معاون خدمات شهری از آغاز طرح استقبال از بهار ۱۴۰۱ در شهر سمنان خبر داد. به گزارش خبرنگار ایمنا، سید علی مرتضی‌نژاد امروز -۱۶ بهمن ماه_ در بیستمین نشست مدیران شهرداری با بیان اینکه در روزهای پایانی سال و فرارسیدن سال نو، حال و هوایی دیگر در شهر حاکم می‌شود، اظهار […]

شهردار سمنان طی دستوری به معاون خدمات شهری از آغاز طرح استقبال از بهار ۱۴۰۱ در شهر سمنان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایمنا، سید علی مرتضی‌نژاد امروز -۱۶ بهمن ماه_ در بیستمین نشست مدیران شهرداری با بیان اینکه در روزهای پایانی سال و فرارسیدن سال نو، حال و هوایی دیگر در شهر حاکم می‌شود، اظهار کرد: معاون خدمات شهری شهرداری وظیفه تشکیل ستاد استقبال از بهار ۱۴۰۱ را به عهده دارد و باید اقدامات لازم را در این راستا انجام دهد.

وی هدف از تشکیل این ستاد را زیباسازی محیط شهری، شادابی و نشاط شهروندان و مسافران نوروزی دانست و افزود: مدیران مناطق سه گانه شهرداری و سازمان‌های تابعه آن باید در اجرای هر چه بهتر طرح استقبال از بهار کوشا باشند.

شهردار سمنان تصریح کرد: با توجه به ادامه‌دار بودن شیوع بیماری کرونا، اقدامات این ستاد در تمام مناطق سه گانه با رعایت کامل شیوه‌نامه بهداشتی مقابله با شیوع کرونا به طور مطلوبی انجام و اجرایی خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: پاکسازی محوطه مقبره شهدای گمنام در ورودی غربی شهر، ساماندهی ورودی‌های شهر، پاکسازی بوستان‌ها، بهسازی آب‌نماها و میادین، فعال کردن سالن اصلی کمپ زائر و تسهیل در استفاده از بوستان زائر برای مسافران و زائران امام هشتم، از جمله مهم‌ترین برنامه‌هایی است که در طرح استقبال از بهار ۱۴۰۱ در سمنان انجام می‌شود.

منبع خبر