اجتهادی: روزانه ۵۰۰ کانتینر رسوبی از بندر شهید رجایی خارج می‌شود

به گزارش بلدیه آنلاین مدیرعامل سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی گفت: پس از بازدید اخیر معاون اول رییس جمهور و پیرو تاکید وی مبنی بر تسریع در تعیین تکلیف کانتینرهای کالاهای رسوبی از امروز حداقل ۵۰۰ کانتینر از این بندر خارج می‌شود. به گزارش خبرگزاری بلدیه آنلاین به نقل از خبرگزاری برنا هرمزگان، “سید […]

به گزارش بلدیه آنلاین مدیرعامل سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی گفت: پس از بازدید اخیر معاون اول رییس جمهور و پیرو تاکید وی مبنی بر تسریع در تعیین تکلیف کانتینرهای کالاهای رسوبی از امروز حداقل ۵۰۰ کانتینر از این بندر خارج می‌شود.

به گزارش خبرگزاری بلدیه آنلاین به نقل از خبرگزاری برنا هرمزگان، “سید عبدالمجید اجتهادی” سه‌شنبه در خصوص ترخیص کانتینرهای کالاهای رسوبی افزود: پیرو تاکید معاون اول رییس جمهور مبنی بر تعیین تکلیف کانتینرهای کالاهای رسوبی، آنچه در اختیار اموال تملیکی قرار داده شده، حدود ۱۸۶ کانتینر مربوط به قبل از سال ۹۶ بود.

وی ضمن قدردانی از تلاش‌های استاندار، مدیرکل بنادر استان و گمرکات هرمزگان مبنی بر تخصیص و هماهنگی کامیون‌ها برای خروج و تعیین تکلیف کانتینرهای کالاهای رسوبی، ادامه داد: حدود ۲ هزار و ۸۰۰ کانیتنر نیز مربوط به سال‌های ۱۳۹۶ تا پایان ۱۴۰۰ بوده که جلسه‌ای هماهنگی برای خروج و تعیین تکلیف این تعداد کانیتنر نیز درحال انجام است.

مدیرعامل سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی گفت: برای تسریع در روند تعیین تکلیف این کانتینرها باتوجه به حجم بسیار بالای کالاهای متروکه در بندر شهید رجایی سازمان اموال تملیکی با ۱۳ مدیرکل و کارشناسان خود در بندر شهید رجایی حاضر شده تا نسبت به تعیین تکلیف این کالاها اقدام کنند.