اجرای فاز اول بازگشایی معبر ۱۶ متری نایبند جنوبی

به گزارش خبرگزاری بلدیه آنلاین به نقل از روابط عمومی منطقه ۲ شهرداری، مهدی احمدی، مدیر منطقه ۲ شهرداری در این راستا گفت: فاز اول بازگشایی معبر ۱۶ متری نایبند جنوبی به طول ۶۳۰ متر با هدف اتصال بلوار امام خمینی(ره) به بلوار ساحلی و در راستای کاهش حجم ترافیک در این نقاط در حال […]

به گزارش خبرگزاری بلدیه آنلاین به نقل از روابط عمومی منطقه ۲ شهرداری، مهدی احمدی، مدیر منطقه ۲ شهرداری در این راستا گفت: فاز اول بازگشایی معبر ۱۶ متری نایبند جنوبی به طول ۶۳۰ متر با هدف اتصال بلوار امام خمینی(ره) به بلوار ساحلی و در راستای کاهش حجم ترافیک در این نقاط در حال انجام است.احمدی ادامه داد: در اجرای اصلاحات معبر ۱۶ متری نایبند جنوبی ۳۱ ملک در این مسیر قرار دارند که برخی از املاک باید به طور کامل و در بقیه موارد قسمتی از آن‌ها تخریب خواهد شد.وی در پایان خاطر نشان کرد: از مزیت‌های بازگشایی معابر، کاهش ترافیک‌ شهری، تسهیل در رفت و آمد و خدمات‌رسانی بهتر به شهروندان است. امید است بازگشایی این معابر در محلات بتواند در بهبود سر زندگی و تحرک در فضای شهری ایفای نقش نماید.
احمدی ادامه داد: در اجرای اصلاحات معبر ۱۶ متری نایبند جنوبی ۳۱ ملک در این مسیر قرار دارند که برخی از املاک باید به طور کامل و در بقیه موارد قسمتی از آن‌ها تخریب خواهد شد.
وی در پایان خاطر نشان کرد: از مزیت‌های بازگشایی معابر، کاهش ترافیک‌ شهری، تسهیل در رفت و آمد و خدمات‌رسانی بهتر به شهروندان است. امید است بازگشایی این معابر در محلات بتواند در بهبود سر زندگی و تحرک در فضای شهری ایفای نقش نماید.