اجرای نورپردازی در ضلع جنوبی بلوار امام حسین(ع)

به گزارش خبرگزاری بلدیه آنلاین به نقل از روابط عمومی منطقه دو شهرداری ، نورپردازی در ضلع جنوبی بلوار امام حسین(ع) با هدف زیبا سازی منظر شهری در شب انجام شد. حسن تربت، معاون خدمات شهری منطقه در این زمینه گفت: در راستای طرح زیباسازی فضاهای شهری، منطقه دو شهرداری اقدام به زیباسازی ضلع جنوبی […]

به گزارش خبرگزاری بلدیه آنلاین به نقل از روابط عمومی منطقه دو شهرداری ، نورپردازی در ضلع جنوبی بلوار امام حسین(ع) با هدف زیبا سازی منظر شهری در شب انجام شد.
حسن تربت، معاون خدمات شهری منطقه در این زمینه گفت: در راستای طرح زیباسازی فضاهای شهری، منطقه دو شهرداری اقدام به زیباسازی ضلع جنوبی بلوار امام حسین (ع) حد فاصل اداره کل استاندارد تا ابتدای خیابان دانشور(نرسیده به پمپ بنزین پامرو) به طول ۶۰۰ متر با نصب ۵۸ پایه روشنایی نموده است.
وی افزود: این پایه های روشنایی در شش رنگ متفاوت بوده و انعکاس این نورها بر روی درختان، به زیبایی منظر شهری و دید بصری در شب افزوده اند.
تربت ضمن قدردانی از همکاری اداره برق بندرعباس در راستای پیشبرد این طرح بیان نمود: اصلاح روشنایی‌ فضاهای عمومی و نورپردازی علاوه بر این که باعث ایجاد محیط شهری زیبا و امن وآرامش خاطر شهروندان می شود ، نظر بازدیدکنندگان را به خود جلب خواهد کرد.