اجرای ۴۵ هزار مترمربع بازپیرایی و نقاشی دیواری در منطقه ۱۰

شهردار منطقه ۱۰ گفت: در راستای بهبود کیفیت فضاهای شهری و ایجاد محیطی زیبا در سطح منطقه بیش از ۴۵ هزار مترمربع از جداره‌های شهری منطقه با اجرای عملیات نقاشی‌دیواری و بازپیرایی، آراسته شد. به گزارش شهر و به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۰ تهران، رضا شرفی شهردار منطقه با اشاره به قرارگیری منطقه ۱۰ […]

شهردار منطقه ۱۰ گفت: در راستای بهبود کیفیت فضاهای شهری و ایجاد محیطی زیبا در سطح منطقه بیش از ۴۵ هزار مترمربع از جداره‌های شهری منطقه با اجرای عملیات نقاشی‌دیواری و بازپیرایی، آراسته شد.

به گزارش شهر و به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۰ تهران، رضا شرفی شهردار منطقه با اشاره به قرارگیری منطقه ۱۰ در یکی از محدوده‌های بافت ریزدانه شهری و هم‌جواری این منطقه با بزرگراه‌های یادگارامام (ره) و شهید نواب صفوی و خیابان‌های پرترددی چون آزادی و قزوین که منجر به آلودگی و تخریب بالای جداره‌های شهری می‌شود، گفت: در راستای اجرای طرح جهادی نگهداشت‌ شهر در ۲۵ هزار مترمربع از جداره‌های منطقه رنگ‌آمیزی و جداره‌سازی صورت پذیرفت.

او در ادامه به اهمیت تاثیرات رنگ، طرح‌ها و رنگ‌های مناسب، خلاق و مطلوب در زیباسازی محیطی شهر و ایجاد شور و نشاط در ذهن شهروندان اشاره کرد و از بازسازی و ترمیم ۱۵ هزار مترمربع نقاشی دیواری خبر داد.

شهردار منطقه ۱۰ رسیدگی به جداره‌های شهری و بافت‌فرسوده را یکی از دغدغه‌های اصلی این منطقه عنوان و خاطرنشان کرد: در این راستا طرح‌های ویژه دیگری نیز در دست اقدام است تا علاوه بر هویت‌بخشی، کیفیت فضاهای شهری نیز بهبود یابد.