احداث ۵ پارک موضوعی در قم در سال جاری/برگزاری لیگ رباتیک در حوزه‌های مختلف شهری

شهرداران آنلاین/ سید محمد موسوی منش در گفت‌وگو با خبرنگار شهرنیوز، با اشاره به اهمیت نورپردازی المان‌های شهری در جهت نشاط اجتماعی اظهار داشت: در سال ۹۹ در این زمینه ۱۷ پروژه با اعتباری بالغ‌بر ۳۳ میلیارد ریال پیش‌بینی‌شده بود که در کلیه مناطق تلاش کردیم کار را به بهترین نحو انجام شود. وی با […]

شهرداران آنلاین/ سید محمد موسوی منش در گفت‌وگو با خبرنگار شهرنیوز، با اشاره به اهمیت نورپردازی المان‌های شهری در جهت نشاط اجتماعی اظهار داشت: در سال ۹۹ در این زمینه ۱۷ پروژه با اعتباری بالغ‌بر ۳۳ میلیارد ریال پیش‌بینی‌شده بود که در کلیه مناطق تلاش کردیم کار را به بهترین نحو انجام شود.

وی با اشاره به انجام نورپردازی فاز دوم پل شهدای ۷۲ تن، پل معصومیه و زیرگذر طباطبایی ابراز کرد: نقش برجسته‌های انجام‌شده سطح شهر در سال گذشته بالغ‌بر ۱۱ میلیارد و ۳۳۰ میلیون ریال هزینه در برداشته است.

 سرپرست سازمان زیباسازی شهرداری قم ضمن اشاره به انجام فاز نخست نورپردازی رمپ جهتی و روشنایی زیرگذر حضرت حمزه در سال ۱۳۹۸ و دو رمپ میدان در سال ۱۳۹۹ ابراز کرد: تعداد ۸۸ پروژه در سطح شهر وجود دارد که با توجه به قراردادهای تعمیر و نگهداری، تمام پروژه‌ها فعال و عملیاتی شده و به‌صورت روزانه از آن‌ها نگهداری می‌شود.

وی با تأکید بر نصب المان پروانه در قالب تعداد ۲۰۰ پروانه در سطح شهر افزود: در باغ پرندگان حجم زیادی از اقدامات اعم از موضوعات بازیافتی، نوستالژی، فکری و هایتک توسط این سازمان انجام‌شده است.

موسوی منش با بیان نصب المان انقلاب در ابتدای خیابان انقلاب اذعان کرد: با توجه به قرار گرفتن خیابان ارم در مجاورت بازار و راسته مشاغل سنتی، المان مرد سوهان‌پز، مرد کفاش، قالیباف و مسگر نصب‌شده است.

وی با اشاره به همکاری سازمان زیباسازی با باغ‌موزه دفاع مقدس در زمینه فضاسازی تصریح کرد: سال گذشته نخستین و دومین سمپوزیوم سردیس شهدا برگزار که ۱۲ سردیس در سمپوزیوم اول و چهار سردیس در سمپوزیوم دوم انجام‌شده است.