اختصاص ۱۰ میلیارد تومان هزینه برق و روشنایی در تقاطع فردوسی با پیامبر اعظم(ص)/افتتاح مسیر مستقیم پروژه به‌زودی

شهرداران آنلاین/عباس حلوایی زاده در گفت‌وگو با خبرنگار شهرنیوز، از پروژه تقاطع فردوسی با بلوار پیامبر اعظم (ص) به‌عنوان یکی از پروژه‌های شاخص در شهر قم نام برد و اظهار داشت: این پروژه با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده در حال تکمیل بوده و به‌زودی به بهره‌برداری می‌رسد. معاون فنی و عمرانی شهرداری قم آغاز عملیات […]

شهرداران آنلاین/عباس حلوایی زاده در گفت‌وگو با خبرنگار شهرنیوز، از پروژه تقاطع فردوسی با بلوار پیامبر اعظم (ص) به‌عنوان یکی از پروژه‌های شاخص در شهر قم نام برد و اظهار داشت: این پروژه با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده در حال تکمیل بوده و به‌زودی به بهره‌برداری می‌رسد.

معاون فنی و عمرانی شهرداری قم آغاز عملیات عمرانی این پروژه را از سال ۹۷ دانست و ابراز کرد: این تقاطع نیز مانند تقاطع شهیدان کبیری با حفظ پیاده راه و به‌صورت زیرگذر از بلوار پیامبر اعظم(ص) اجراشده و در ساخت آن بیش از چهار هزار و ۵۰۰ تن میلگرد به‌کاررفته است.

حلوایی زاده از پیشرفت ۹۰ درصدی مسیر مستقیم این پروژه خبر داد و تصریح کرد: در ساخت این تقاطع ۹۰۰ حلقه شمع به‌کاررفته و تا ماه آینده با طولی برابر ۲ کیلومتر و ۳۰۰ متر به بهره‌برداری می‌رسد.

وی این تقاطع را محور اتصال به سه منطقه ۱ ، ۵ و ۴ دانست و تصریح کرد: در احداث تقاطع فردوسی با بلوار پیامبر اعظم(ص) تملک به‌صورت کامل انجام و آزادسازی صورت گرفته و ۱۰ میلیارد تومان نیز هزینه برق و روشنایی تقاطع شده است.