ارسال ۸۰۰۰ بسته آموزشی در قالب کاروان به مناطق آموزشی هرمزگان

به گزارش خبرگزاری بلدیه آنلاین به نقل از خبرگزاری مهر، محمد قویدل از ارسال بسته‌های آموزشی به ارزش ۳۰ میلیارد ریال جهت توزیع در بین دانش آموزان نیازمند هرمزگانی با مشارکت خیرین، اتاق بازرگانی، اداره کل صمت و بانک مسکن استان خبر داد. وی ادامه داد: با توجه به شروع سال تحصیلی جدید و در […]

به گزارش خبرگزاری بلدیه آنلاین به نقل از خبرگزاری مهر، محمد قویدل از ارسال بسته‌های آموزشی به ارزش ۳۰ میلیارد ریال جهت توزیع در بین دانش آموزان نیازمند هرمزگانی با مشارکت خیرین، اتاق بازرگانی، اداره کل صمت و بانک مسکن استان خبر داد.

وی ادامه داد: با توجه به شروع سال تحصیلی جدید و در راستای ایجاد عدالت آموزشی و گسترش حس نوع دوستی و کمک به همنوع، این بسته‌ها با شناسایی دانش آموزان کم برخوردار در بین آنان توزیع خواهد شد.

قویدل اظهار داشت: تلاش ما این است که نگذاریم هیچ دانش آموزی نیازمندی در مناطق محروم از تحصیل باز بمانند و باید پوشش تحصیلی را در این مناطق بالا ببریم.

این مقام مسئول افزود: در طول سال تحصیلی نیز برنامه‌های مختلفی برای دانش آموزان بی بضاعت در مدارس پیش بینی شده است و مشاوران مدارس نیز با هدف تشویق و ایجاد روحیه در این دانش آموزان فعالیت می کنند.