استفاده از ظرفیت های ورزشی حرم امام در توسعه ورزش شهروندی پایتخت

شهرداران آنلاین/به گزارش ایسنا، نشست مشترک مدیرعامل سازمان ورزش و معاون ورزش و جوانان تولیت حرم مطهر امام خمینی (ره) برگزار و در آن بر ضرورت همکاری های مشترک دو نهاد در توسعه ورزش شهروندی تاکید شد. حجت الاسلام و المسلمین “سید داوود افضلی” در این نشست با بیان اینکه نسل جدید انقلاب باید با […]

شهرداران آنلاین/به گزارش ایسنا، نشست مشترک مدیرعامل سازمان ورزش و معاون ورزش و جوانان تولیت حرم مطهر امام خمینی (ره) برگزار و در آن بر ضرورت همکاری های مشترک دو نهاد در توسعه ورزش شهروندی تاکید شد.

حجت الاسلام و المسلمین “سید داوود افضلی” در این نشست با بیان اینکه نسل جدید انقلاب باید با اندیشه های امام (ره) در حوزه ورزش آشنا شوند، گفت: حضرت امام (ره)، رهبری ورزشکار و ورزش دوست بودند که شخصا در رشته هایی چون کشتی، چوگان و دومیدانی فعالیت جدی داشتند.

وی با بیان اینکه امروز ظرفیت های خوبی در مجموعه حرم مطهر برای استفاده در حوزه ورزش همگانی و قهرمانی وجود دارد، اظهارداشت: پنج سالن همایش، مجموعه ورزش های آبی، سالن ورزش های رزمی، تالارهای پذیرایی، مجموعه های اقامتی و … ظرفیت هایی است که آماده استفاده در حوزه ورزش است.

“امیر محسنی” مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران نیز در این نشست با بیان اینکه همه مسئولان ‌مدیون مجاهدت های حضرت امام(ره) و شهدای انقلاب هستند، گفت: در سازمان ورزش آمادگی کامل داریم با برگزاری رویدادهای مختلف ورزشی در مجموعه آستان مقدس امام راحل(ره)، گام کوچکی در آشنایی هرچه بیشتر جوانان و ورزشکاران با اندیشه های آن پیر فرزانه برداریم.

در این نشست همچنین “سعید خال” مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) و شهردار حرم مطهر امام (ره) نیز از آمادگی این سازمان برای مشارکت در برگزاری بخشی از رویدادهای ورزش شهروندی در مجموعه حرم امام راحل(ره) خبر داد.

بر اساس گزارش روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری تهران، در پایان این نشست مدیران سازمان ورزش شهرداری تهران با حضور در صحن مطهر به مقام شامخ بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران ادای احترام کردند.