افتتاح به‌روزترین گرمابه استان اصفهان در بافران

شهردار بافران گفت: گرمابه عمومی و گردشگری شهر بافران به عنوان به‌روزترین گرمابه استان اصفهان همراه با رونمایی از ماشین‌آلات خدمات شهری، افتتاح شد. احسان شریف النسبی اظهار کرد: به‌روزترین گرمابه استان اصفهان با مساحت ۳۵۰ مترمربع در دو بخش عمومی و خصوصی با حضور جمعی از مردم شهر بافران به بهره‌برداری رسید. وی افزود: […]

شهردار بافران گفت: گرمابه عمومی و گردشگری شهر بافران به عنوان به‌روزترین گرمابه استان اصفهان همراه با رونمایی از ماشین‌آلات خدمات شهری، افتتاح شد.

احسان شریف النسبی اظهار کرد: به‌روزترین گرمابه استان اصفهان با مساحت ۳۵۰ مترمربع در دو بخش عمومی و خصوصی با حضور جمعی از مردم شهر بافران به بهره‌برداری رسید.

وی افزود: این گرمابه از بخش‌های پذیرش، رختکن، گرمخانه، خلوتگاه، اتاق ماساژ، کافی‌شاپ، بازی و سرگرمی، جکوزی، سونای خشک و سرویس بهداشتی تشکیل شده است.

شهردار بافران خاطرنشان کرد: برای این گرمابه سه میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان هزینه شده که یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان آن با مشارکت خیران و دو میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان آن از منابع داخلی شهرداری بافران تأمین شده است‌.

شریف النسبی گفت: در حاشیه این برنامه از ماشین‌آلات جدید خدمات شهری شهرداری بافران در حضور مردم دیار دلاوران نیز رونمایی شد.

منبع: http://imna.ir/x8fSS