افتتاح سومین مرکز واکسیناسیون در منطقه۱۳ تهران

شهرداران آنلاین/سومین مرکز واکسیناسیون منطقه۱۳ تهران، طی مراسمی با حضور مهندس مجتبی شکری شهردار منطقه، مدیران شهری و مسئولین مرکز اورژانس تهران در سوله الزهرا(س) پارک پیروزی افتتاح شد. به گزارش ایسنا، مجتبی شکری در حاشیه افتتاح این مرکز ضمن تقدیر و خدا قوت به مدافعان سلامت و خدمتگزاران سنگر مقابله با کرونا گفت: با […]

شهرداران آنلاین/سومین مرکز واکسیناسیون منطقه۱۳ تهران، طی مراسمی با حضور مهندس مجتبی شکری شهردار منطقه، مدیران شهری و مسئولین مرکز اورژانس تهران در سوله الزهرا(س) پارک پیروزی افتتاح شد.

به گزارش ایسنا، مجتبی شکری در حاشیه افتتاح این مرکز ضمن تقدیر و خدا قوت به مدافعان سلامت و خدمتگزاران سنگر مقابله با کرونا گفت: با آغاز به کار این مرکز افزایش ظرفیت تزریق تا ۸۰۰ دُز واکسن در روز به شهروندان را شاهد هستیم.

او افتتاح این مرکز را گامی مهم در افزایش سرعت واکسیناسیون خواند و افزود: جانمایی لازم برای افتتاح یک مرکز دیگر در ناحیه یک صورت گرفته که ان‌شاءالله با افزایش این مراکز سرعت روند خدمت رسانی در این عرصه به شهروندان فراهم می شود.

وی با اشاره آغاز به کار سومین مرکز واکسیناسیون کرونا در بوستان  پیروزی و فعالیت دو مرکز  دیگر در بوستان جنگلی سرخه حصار و نیروی هوایی  ابراز داشت: واکسیناسیون یکی از بهترین راه‌های مقابله با بیماری کرونا است، حالا که نزدیک به دو سال است که با این بیماری و ویروس چموش و ناخوانده جامعه ما روبرو هستیم امیدواریم مردم با استقبال بیشتر برای دریافت واکسن کرونا مراجعه کنند.


بر اساس گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه۱۳، شکری در پایان ضمن قدردانی از تلاش ها و از خودگذشتگی های مدافعان سلامت گفت: شهرداری منطقه۱۳ از ابتدای شیوع بیماری کرونا تمام تلاش خود برای همراهی با کادر  بهداشت و درمان و مقابله با کرونا در منطقه۱۳ انجام داده و با تمهیدات پیشگیرانه و رعایت تمامی دستور العمل های بهداشتی مقابله با کرونا در  منطقه،‌ در کاهش شیوع این بیماری کوشش شده است.