افتتاح و آغاز طرح‌های مختلف شهری در شیراز

شهرداران آنلاین/به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز فارس،مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری شیرازگفت: کفسازی و بهسازی گذر‌های هفت پیچ، شوریده، حاج زینل، افشار، امام زاده ابراهیم، لب آب و سرای روغنی از جمله طرح‌های شهرداری منطقه ۸ است که به بهره برداری می‌رسد. وی افزود: پارک میدان الله و منظر فضای سبز خلیج […]

شهرداران آنلاین/به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز فارس،مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری شیرازگفت: کفسازی و بهسازی گذر‌های هفت پیچ، شوریده، حاج زینل، افشار، امام زاده ابراهیم، لب آب و سرای روغنی از جمله طرح‌های شهرداری منطقه ۸ است که به بهره برداری می‌رسد.
وی افزود: پارک میدان الله و منظر فضای سبز خلیج فارس از پروژه‌هایی است که در محدوده شهرداری منطقه ۷ به بهره برداری می‌رسد و همچنین عملیات اجرایی پارک ورزشی و پیست اسکیت نیز در بولوار تخت جمشید، شهرک صادقیه آغاز می‌شود.
مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری شیراز ادامه داد: سرای محله عرفان در بولوار عرفان غربی، پارک مطالعه در بولوار گفتار و ورزشگاه زنده یاد مهران اعتمادی نیز در بولوار گفتار که توسط شهرداری منطقه ۵ شیراز احداث شده، افتتاح می‌شود.
وی با اشاره به پروژه‌های سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز گفت: افتتاح اولین خانه ورزش‌های رزمی، اولین خانه شطرنج و اولین خانه کشتی شهرداری شیراز در خیابان نواب صفوی، آغاز عملیات اجرایی باغ کودکانه و سالن تنیس روی میز پارک بعثت و سالن توپی مجموعه ورزشی کارگر در خیابان کارگر از جمله این پروژه هاست. اولین مرکز کار آفرین شهرداری شیراز از جمله پروژه‌های سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز است که مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.
جورکش از افتتاح تقاطع ۳۵ متری خرامه – کمربندی خبر داد و گفت: با پیگیری‌های معاونت محترم فنی و عمرانی شهرداری شیراز، روشنایی تقاطع نیز تکمیل و در حال اتمام است و بزودی در هفته چهارم تیرماه بازگشایی و تقدیم شهروندان خواهد گردید وی همچنین از افتتاح باغ بانوان (باغ سلامت) و پیاده راه استاد شجریان در چمران جنوبی در محدوده شهرداری منطقه ۶ در ایام عید قربان خبر داد.
مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری شیراز افزود: دیگر پروژه‌های سایر مناطق شهرداری نیز در ابتدای مرداد ماه تا اواخر مرداد آماده بهره برداری است و در لیست برنامه‌های افتتاح قرار دارد.