افزایش ایمنی کارگاه‌های ساختمانی در شهرداری منطقه ۴ تهران

معاون شهرسازی و معماری شهرداری منطقه ۴ از نظارت دقیق بر نحوه عملکرد کارگاه‌های ساختمانی خبر داد و گفت: در راستای اجرای طرح نگهداشت شهر، از فعالیت کارگاه‌های ساختمانی فاقدایمنی جلوگیری می‌شود. به گزارش شهر و به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۴، نقی عربی با تاکید بر ارتقاء سطح ایمنی کارگاه های ساختمانی تصریح کرد: آراستگی […]

معاون شهرسازی و معماری شهرداری منطقه ۴ از نظارت دقیق بر نحوه عملکرد کارگاه‌های ساختمانی خبر داد و گفت: در راستای اجرای طرح نگهداشت شهر، از فعالیت کارگاه‌های ساختمانی فاقدایمنی جلوگیری می‌شود.

به گزارش شهر و به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۴، نقی عربی با تاکید بر ارتقاء سطح ایمنی کارگاه های ساختمانی تصریح کرد: آراستگی محیط شهری و ایمن سازی کارگاه ها از مسائل مهمی است که در موضوع نگهداشت شهر در اولویت قرار دارد.
او با اشاره به بازدید مستمر ناظران از کارگاه های ساختمانی و پروژه های عمرانی منطقه گفت: با همکاری نواحی ۹ گانه، نظارت مستمر و میدانی با در نظر گرفتن مسایل ایمنی و حرفه ای از ساختمان های در حال ساخت صورت می گیرد.
معاون شهردار منطقه ۴ تصریح کرد: در بحث نگهداشت شهر، توجه به ساماندهی کارگاه های ساختمانی، کاهش حوادث احتمالی و افزایش ضریب ایمنی و آسایش شهروندان در اولویت است.
عربی همچنین به اجرای شعار «تهران، کلانشهر الگوی جهان اسلام» بر روی حصار کارگاه های در حال ساخت اشاره کرد و گفت: نصب لفاف به منظور ایمنی شهروندان در ساختمان های در حال ساخت یکی از موارد الزامی در محدوده منطقه ۴ است.

منبع خبر