افزایش یک ساعته سرویس دهی خطوط قطارشهری همزمان با برگزاری کنکور

شهرداران آنلاین/به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، وحید مبین مقدم در این خصوص افزود: با توجه به برگزاری آزمون سراسری دانشگاه ها در روز جمعه یازدهم تیرماه، ساعت سرویس دهی خطوط قطار شهری به مسافران عزیز به ویژه داوطلبان کنکور در این روز با یک ساعت افزایش در ابتدای صبح صورت می پذیرد. وی […]

شهرداران آنلاین/به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، وحید مبین مقدم در این خصوص افزود: با توجه به برگزاری آزمون سراسری دانشگاه ها در روز جمعه یازدهم تیرماه، ساعت سرویس دهی خطوط قطار شهری به مسافران عزیز به ویژه داوطلبان کنکور در این روز با یک ساعت افزایش در ابتدای صبح صورت می پذیرد.

وی با اشاره به اینکه سرویس دهی قطار شهری در روزهای تعطیل از ساعت ۷ صبح شروع می شود، اظهارکرد: به دلیل برگزاری آزمون سراسری سرویس دهی خط یک و خط دو قطار شهری در روز جمعه یازدهم تیرماه با یک ساعت افزایش سرویس دهی در ابتدای صبح از ساعت ۶ صبح آغاز و تا ساعت ۲۲ ادامه خواهد داشت.

مدیر عامل شرکت بهره برداری قطار شهری مشهد ادامه داد: براساس برنامه ریزی های انجام شده و آمادگی کامل ناوگان سامانه قطار شهری، داوطلبین محترم می توانند در کمال آرامش و اطمینان برای حضور به موقع در آزمون با برنامه ریزی مناسب از این سامانه بهره مند شوند.