سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان خبرداد:

اقامت بیش از ۴ میلیون و ۵۵۳ هزار مسافر نوروزی در هرمزگان 

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان گفت: چهار میلیون و ۵۵۳ هزار و ۲۸۲مسافر و گردشگر از ابتدای تعطیلات نوروزی تاکنون در هرمزگان اقامت داشته اند. 

به گزارش خبرگزاری بلدیه آنلاین _هرمزگان _محمد مرودی امروز در نشست ستاد اجرایی خدمات سفر نوروزی استان هرمزگان،ضمن تشکر از اعضای ستاد اجرایی خدمات سفری نوروزی استان، اظهار کرد: با توجه به اینکه بیش از ۳ چهارم از این تعداد مسافران نوروزی استان یعنی سه میلیون و ۲۹۵ هزار و ۱۸۵ نفر در کمپ های بوستان ها و سالن های ورزشی استان اقامت داشته اند جا دارد از خدمات خوب مجموعه شهرداری های استان و به توجه به حجم بالای مسافر در بندرعباس از شهردار بندرعباس تشکر و قدردانی کنم.

 

وی خاطرنشان کرد: تعداد یک میلیون ۱۰۰ هزار و ۵۷۰ مسافر در هتل ها، مسافرخانه ها و غیر، اقامت و ۱۵۷ هزار و ۶۲۸ مسافر در مدارس و مراکز رفاهی آموزش و پرورش اسکان داشته اند.

 

وی با اشاره به اینکه از این تعداد مسافر نوروزی، ۲ میلیون و ۸۲۲ هزار و ۳۷۳ مسافر به جزایر سفر کرده اند، افزود: علاوه بر جابجایی این حجم مسافر، بیش از ۵۳۹ هزار خودرو در مسیر دریایی جزایر استان جابجا شده اند.

وی یادآور شد: مقصد بیشتر مسافران نوروزی و گردشگران ورودی به استان، بندرعباس، قشم، هرمز، بندرلنگه، بندر خمیر، پارسیان و سیریک بوده است.