امام جمعه بندرعباس: آرمان های دفاع مقدس نباید فراموش شود

به گزارش بلدیه آنلاین نماینده ولی فقیه در هرمزگان گفت: آرمان های دفاع مقدس نباید فراموش شود. آرشیوهای دفاع مقدس در اختیار پژوهشگران جوان قرار بگیرد. به گزارش خبرگزاری بلدیه آنلاین به نقل از خبرگزاری برنا هرمزگان، حجت‌الاسلام والمسلمی محمد عبادی‌زاده صبح چهارشنبه در مراسم سراسری جهاد و مقاومت از دیروز تا امروز که در […]

به گزارش بلدیه آنلاین نماینده ولی فقیه در هرمزگان گفت: آرمان های دفاع مقدس نباید فراموش شود. آرشیوهای دفاع مقدس در اختیار پژوهشگران جوان قرار بگیرد.

به گزارش خبرگزاری بلدیه آنلاین به نقل از خبرگزاری برنا هرمزگان، حجت‌الاسلام والمسلمی محمد عبادی‌زاده صبح چهارشنبه در مراسم سراسری جهاد و مقاومت از دیروز تا امروز که در سالن همایش‌های ستاد فرماندهی نیروی دریایی سپاه برگزار شد، با بیان اینکه مقام معظم رهبری فرمودند «در دوران جنگ روایت‌ها قرار داریم» بیان داشت: دشمنان در گذشته نتوانستند دفاع مقدس را متوقف کنند، حالا امروز بدنبال منحرف کردن فرهنگ دفاع مقدس هستند.

وی افزود: دشمنان نظام و انقلاب بدنبال معرفی غیر عقلانی، عاطفی و احساسی، دفاع مقدس به نسل جدید هستند. نباید اجازه دهیم دشمنان در برعکس جلوه دادن دفاع مقدس موفق باشند، دفاع مقدس دنیایی از معرفت و عقلانیت است.

نماینده ولی فقیه در هرمزگان ابراز داشت: استکبار سعی در غیر قدسی جلوه دادن دفاع مقدس است و تلاش می‌کند جنبه‌های قدسی را از دفاع مقدس حذف کند و دفاع مقدس را به دفاع سکولار تنزل بدهند.

به گفته حجت‌الاسلام والمسلمین عبادی زاده، مواظب باشیم که ارزش‌ها و هویت دفاع مقدس از بین نرود. دشمن در جنگ روایت‌ها سراغ افراد ناامید، سرخورده و مجاهدان خسته می‌رود.

وی تاکید کرد: در این جنگ روایت‌ها نگذاریم این فرهنگ و آرمان‌ها به فراموشی سپرده شود و از مسیر اصلی منحرف شود. باید این فرهنگ و آرمان‌های انقلابی دفاع مقدس را زنده نگهداریم.

حجت‌الاسلام والمسلمین عبادی زاده تصریح کرد: برای نوشتن تاریخ دفاع مقدس و پژوهش در این حوزه باید آرشیو دفاع مقدس در اختیار جوانان، پژوهشگران و تاریخ نویسان قرار بگیرد و نگذاریم این آرشیو خاک بخورد. جوانان امروز باید بدانند در دفاع مقدس چه گذشته است.