انتصاب کارشناس ورزش بانوان کلانشهرهای کشور

شهرداران آنلاین/به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، طی حکمی از سوی کمال مرادی، دبیرکل مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران و با پیشنهاد دبیر کمیسیون فرهنگی و اجتماعی، فوزیه سالاری مسئول ورزش بانوان و دبیر ورزش کارکنان شهرداری بندرعباس به عنوان کارشناس ورزش بانوان و همچنین مسئول ورزش فرزندان کارکنان شهرداریهای کلانشهرهای ایران  معرفی و منصوب شد‌. حدود […]

شهرداران آنلاین/به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، طی حکمی از سوی کمال مرادی، دبیرکل مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران و با پیشنهاد دبیر کمیسیون فرهنگی و اجتماعی، فوزیه سالاری مسئول ورزش بانوان و دبیر ورزش کارکنان شهرداری بندرعباس به عنوان کارشناس ورزش بانوان و همچنین مسئول ورزش فرزندان کارکنان شهرداریهای کلانشهرهای ایران  معرفی و منصوب شد‌.
حدود دوسال است که مردم عزیز ایران با کرونا و مشکلات عدیده ای که این ویروس نحس بوجود آورده درگیر هستند و به دنبال آن، کودکان در خانه مانده و دچار چاقی، کم‌تحرکی و افسردگی شده‌اند.
به همین منظور کمیته ورزش شهرداری‌های کلانشهرهای ایران با همکاری و مساعدت مدیران ورزش کلانشهرها در نظر دارد با برگزاری و انجام برنامه‌های متعدد ورزشی از جمله آموزشی، مسابقات و غیره برای فرزندان کارکنان و شهروندان، باری از دوش خانواده‌ها بردارد.
در بخشی از این حکم انتصاب آمده است:
نظر به سوابق و تجارب ارزشمند جنابعالی و پیشنهاد دبیر کمیسیون فرهنگی و اجتماعی مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران، به موجب این حکم شما را به سمت کارشناس ورزش بانوان و مسئول ورزش فرزندان کارکنان شهرداری‌های کلانشهر ایران منصوب می کنیم.
امید است با تکیه بر ظرفیت بالای علمی، عملی و مدیریتی در حوزه ورزش بانوان، زمینه مساعد و خلاقانه‌ای برای همگرایی و هم‌افزایی هدفمند در بین فعالان و دست‌اندکاران ورزش بانوان شهرداری‌های کلانشهرها، نهادها، موسسات شرکت‌ها و سازمان‌های دولتی، عمومی و غیردولتی(سمن) کشور ایجاد کرده و بسترساز تصمیم‌گیری‌های تحول‌آفرین در چارچوب اسناد بالادست، مقررات جاری و اهداف تعیین شده در حوزه ورزش بانوان کشور باشید.
از درگاه خداوند متعال دوام توفیق جنابعالی در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی، پیشرفت و آبادانی کشور و تامین آسایش و آرامش شهروندان عزیز خواستارم.
برخی از سوابق و تحصیلات فوزیه سالاری به شرح زیر است:
دکترای مدیریت
مدیر نوسازی و تحول اداری شهرداری بندرعباس 
مسئول ورزش بانوان شهرداری و سازمان‌ها و دبیر کمیته ورزش کارکنان شهرداری بندرعباس و سازمانهای وابسته 
نایب رییس هیئت بیلیارد و بولینگ استان هرمزگان 
مسئول کمیته همگانی هیئت بیلیارد و بولینگ و بولس استان هرمزگان