اولین جلسه کمیسیون خدمات شهری شهرداری قاین در سال ۱۴۰۳

به گزارش خبرگزاری شهرداری های کشور “بلدیه آنلاین” به نقل از روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر قاین ،اولین جلسه کمیسیون خدمات شهری شهرداری با حضور شهردار ، معاون ، مدیران شهری ، مدیران نواحی و سرپرستات برگزار شد. دکتر غلامپور شهردار قائن در ابتدای این دیدار ضمن تبریک فرا رسیدن سال جدید و […]

به گزارش خبرگزاری شهرداری های کشور “بلدیه آنلاین” به نقل از روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر قاین ،اولین جلسه کمیسیون خدمات شهری شهرداری با حضور شهردار ، معاون ، مدیران شهری ، مدیران نواحی و سرپرستات برگزار شد.

دکتر غلامپور شهردار قائن در ابتدای این دیدار ضمن تبریک فرا رسیدن سال جدید و حلول ماه مبارک رمضان و آرزوی قبولی طاعات و عبادات کارکنان شهرداری در ایام ضیافت ا… خواستار توجه بیشتر به حوزه خدمات شهری در سطح نواحی ۱ و ۲ شد.

دکتر غلام پور گفت : معاونت خدمات شهری و مدیران نواحی برای سال ۱۴۰۳ ا برنامه‌ریزی دقیق در خصوص نظافت و بهسازی ورودی‌های شهر ، توجه به فضای سبز، نگهداری فضای سبز ، چمن زنی و هرس درختان، تولید گل و گیاه در گلخانه مجهز شهرداری توسط حوزه فضای سبز ، جمع آوری درختان خشک ، آسیب شناسی مشکلات سال قبل، بازدید دوره‌ای از پارک‌ها و بوستان‌های سطح شهر ، رفع نواقص روشنایی پارک‌ها با همکاری واحد تاسیسات، رفع نواقص سرویس‌های بهداشتی در سطح پارک‌ها و مرمت و بهسازی سایر سرویس‌های پارکها در سطح شهر ، اخطار به شهروندانی که در مناطق مختلف شهری آبریزی می کنند ، اخطار به شهروندان که نسبت به تخلیه نخاله ساختمانی اقدام می‌نمایند در دستور کار حوزه خدمات شهری و مدیران نواحی قرار گیرد.

شهردار قائن در پایان با تاکید بر رسیدگی بیشتر مدیران نواحی و حوزه خدمات شهری به پاکسازی معابر و خیابان‌های اصلی در ابتدای صبح و رفت و روب کوچه‌ها در طول روز و ایام هفته برنامه‌ریزی و انجام شود . ایشان نظارت بر حسن انجام فعالیت کارگران شهرداری را توسط مدیران شهری تاکید نمود. وی بر لکه گیری آسفالت معابر شهری و نوار حفاری فاضلاب شهری در سطح نواحی یک و دو شهری را در اسرع وقت خواستار شد.