ایجاد ۸۰ پاتوق گفت و گو مردمی در آستانه انتخابات ۱۴۰۰

شهرداران آنلاین/به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، سید مجتبی منتظری با بیان این مطلب، اظهار کرد: به منظور جلب مشارکت شهروندان در حماسه حضور انتخابات ۱۴۰۰، پاتوق های گفت و گو مردمی در تعدادی از میدان ها، مراکز ناحیه و محله شهر تشکیل شده است. وی ادامه داد: لذا در راستای افزایش شور انتخاباتی، […]

شهرداران آنلاین/به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، سید مجتبی منتظری با بیان این مطلب، اظهار کرد: به منظور جلب مشارکت شهروندان در حماسه حضور انتخابات ۱۴۰۰، پاتوق های گفت و گو مردمی در تعدادی از میدان ها، مراکز ناحیه و محله شهر تشکیل شده است.

وی ادامه داد: لذا در راستای افزایش شور انتخاباتی، از نمایندگان احزاب و گروه های سیاسی عضو خانه احزاب دعوت می شود در این ایستگاه ها و پاتوق ها گفت و گو و مناظره کنند.
معاون شهردار و رییس سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد با بیان اینکه تاکنون مکاتباتی با خانه احزاب جهت حضور در این پاتوق ها صورت گرفته است، تاکید کرد: تاکنون ۸۰ پاتوق در سطح شهر مشخص شده که در گام نخست آن ۵ ایستگاه میدان شهدا، بوستان کوهسنگی، بوستان لاله (هفت تیر)، شهید مفتح و میدان جانباز برای این منظور در نظر گرفته شده است.
منتظری خاطرنشان کرد: این پاتوق ها به جهت شرایط کرونا و با توجه به تعطیلی فضاهای دانشگاهی و سربسته در بستر باز شهری ایجاد شده است.
گفتنی است که این پاتوق ها از فردا ۲۲ الی چهارشنبه ۲۶ خرداد دایر خواهد بود.