بازدید دکتر وحیدی و معاونان وزارت کشور از مناطق سیل زده کنارک

در پی بارندگی های بی سابقه اخیر در استانهای جنوبی کشور و وقوع سیل، دکتر وحیدی وزیر کشور و جمعی از معاونان وی چهارشنبه ۱۵ دی ماه از مناطق آسیب دیده دیده ناشی از بارندگی‌ها در نوار ساحلی استان سیستان و بلوچستان در شهرستان کنارک بازدید کردند. به گزارش روابط عمومی سازمان شهرداریها و دهیاریهای […]

در پی بارندگی های بی سابقه اخیر در استانهای جنوبی کشور و وقوع سیل، دکتر وحیدی وزیر کشور و جمعی از معاونان وی چهارشنبه ۱۵ دی ماه از مناطق آسیب دیده دیده ناشی از بارندگی‌ها در نوار ساحلی استان سیستان و بلوچستان در شهرستان کنارک بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور، وزیر کشور در این بازدید که جمالی نژاد رییس سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور، نجار رییس سازمان مدیریت بحران، راسخی معاون هماهنگی و استاندار سیستان و بلوچستان و جمعی از مدیران استانی و نمایندگان مجلس وی را همراهی می کردن در دیدار چهره به چهره با آسیب‌دیدگان، روند خدمات‌رسانی و امدادرسانی به اهالی کُنارک را از نزدیک مورد بررسی قرار داد.

همچنین گزارشهایی نیز در زمینه روند امداد رسانی و مشکلات موجود در  کنارک بیان و دکتر وحیدی بر تکمیل طرح فاصلاب شهری و جمع آوری آبهای سطحی کنارک تاکید و دستورات لازم را برای تسریع در اقدامات دستگاههای خدماتی و امدادرسان صادر کرد.
شایان دکر است گروه‌های مختلفی از شهرداری‌های تهران، مشهد، شیراز، کرمان، شرکت آب و فاضلاب، شهرداری کُنارک، گروه‌های جهادی و نیروهای امدادی، نظامی و انتظامی از ساعات اولیه بارندگی در شهرهای جنوبی استان حضور دارند و بخش قابل توجهی از آب معابر و منازل تخلیه شده است و امدادرسانی همچنان ادامه دارد.

لینک خبر : http://imo.org.ir/RContent/I77RCA-.aspx