بازدید شهردار اهواز از محل آتش سوزی منطقه عامری

شهرداران آنلاین/ابراهیم نوشادی شهردار اهواز در بازدید از محل حادثه آتش سوزی انبار الکل در منطقه عامری از تلاش آتش نشانان در مهار شعله های حریق تشکر و قدردانی کرد. به گزارش سایت شهرداری اهواز، ششم خرداد ماه سال جاری حادثه آتش سوزی انبار الکل در منطقه عامری رخ داد که حریق گسترده ای را […]

شهرداران آنلاین/ابراهیم نوشادی شهردار اهواز در بازدید از محل حادثه آتش سوزی انبار الکل در منطقه عامری از تلاش آتش نشانان در مهار شعله های حریق تشکر و قدردانی کرد.

به گزارش سایت شهرداری اهواز، ششم خرداد ماه سال جاری حادثه آتش سوزی انبار الکل در منطقه عامری رخ داد که حریق گسترده ای را به همراه داشت و تعداد ۱۰۰ آتش نشان در عملیات اطفای ان شرکت کردند.

برپایه این گزارش شهردار اهواز برای بررسی مسئله به محل حادثه رفت و از تلاش آتش نشانان در مهار حریق سنگین انبار الکل و جلوگیری از سرایت حریق به ساختمانهای مسکونی همجوار تقدیر و تشکر کرد.

در عملیات اطفای حریق سنگین انبار الکل در منطقه عامری علاوه بر حضور ۱۰۰ آتش نشان؛ ۲۰ دستگاه خودروی آتش نشانی اهواز نیز اعزام شدند که متاسفانه در حین انجام عملیات ۱۲ آتش نشان مصدوم شدند.

گفتنی است آتش نشانان همچنان در محل حادثه در حال انجام عملیات خنک سازی و لکه گیری هستند.