بازسازی ۸۰ درصد اتوبوس‌‎های اصفهان در سال جاری

https://news.isfahan.ir/node/35010 ۰۷ تیر ۱۴۰۰ – ۰۶:۰۰ کد محتوا ۳۵۰۱۰ ۰۷ تیر ۱۴۰۰ – ۰۶:۰۰ مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی خبر داد: بازسازی ۸۰ درصد اتوبوس‌‎های اصفهان در سال جاری مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی اصفهان و حومه گفت: امسال ۸۰ درصد اتوبوس‌های شهر بازسازی خواهد شد تا سرویس‌دهی به شهروندان با کیفیت مطلوب انجام شود. سید […]

بازسازی ۸۰ درصد اتوبوس‌‎های اصفهان در سال جاری

مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی اصفهان و حومه گفت: امسال ۸۰ درصد اتوبوس‌های شهر بازسازی خواهد شد تا سرویس‌دهی به شهروندان با کیفیت مطلوب انجام شود.

سید عباس روحانی در گفت و گو با خبرنگار ایمنا، اظهار کرد: برنامه‌ریزی لازم برای بازسازی ۷۰۰ دستگاه اتوبوس صورت گرفته و تاکنون ۹۷ دستگاه اتوبوس بازسازی شده با شکل ظاهری مناسب، امکانات فنی و سیستم سرمایش و گرمایش مطلوب وارد چرخه ناوگان اتوبوسرانی اصفهان شده است.

وی با تاکید بر اینکه در فرایند بازسازی سعی شده اتوبوس بازسازی شده با اتوبوس نو تفاوتی نداشته باشد و صفر تا صد آنها بازسازی شود، ادامه داد: در این فرایند حتی برای اتوبوس‌های فاقد سیستم سرمایش، نصب کولر انجام می‌شود.

مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی اصفهان و حومه تصریح کرد: تعداد ۱۸۹ دستگاه اتوبوس در قرارداد با یکی از کارخانجات تولید کننده در حال بازسازی است و تعدادی دیگر از اتوبوس‌ها در تعمیرگاه و توقفگاه اتوبوسرانی که توانمندی فنی بسیار خوبی دارد، انجام می‌شود.

وی گفت: قرارداد بعدی با یکی از شرکت‌های تولید کننده مستقر در تهران نهایی شده و تعدادی اتوبوس را برای بازسازی به آن شرکت تحویل خواهیم داد.

کد محتوا ۳۵۰۱۰

برچسب ها