برگزاری جلسه ی ستاد بحران شهرداری رامشیر با حضور اعضا در دفتر شهردار

به گزارش “بلدیه آنلاین” خبرگزاری شهرداری خوزستان: امروز مورخ ۱۴۰۲/۰۷/۳۰ جلسه ی ستاد بحران شهرداری با حضور اعضا در دفتر شهردار تشکیل شد. به گزارش “بلدیه آنلاین” خبرگزاری شهرداری خوزستان به نقل ازروابط عمومی شهرداری در این جلسه که با حضور دکتر الماسی و اعضای ستاد بحران شهرداری و دیگر مسئولین واحدها به دلیل آغاز […]

به گزارش “بلدیه آنلاین” خبرگزاری شهرداری خوزستان:

امروز مورخ ۱۴۰۲/۰۷/۳۰ جلسه ی ستاد بحران شهرداری با حضور اعضا در دفتر شهردار تشکیل شد.

به گزارش “بلدیه آنلاین” خبرگزاری شهرداری خوزستان به نقل ازروابط عمومی شهرداری در این جلسه که با حضور دکتر الماسی و اعضای ستاد بحران شهرداری و دیگر مسئولین واحدها به دلیل آغاز فصول بارندگی و پیش بینی بارش باران در چند روز آینده تشکیل شد، مقرر گردید که تا شهرداری رامشیر در خصوص خرید پمپ آب جهت تخلیه و دفع آب‌های سطحی ، بازگشایی منهول ها ، لایروبی جداول و خروجی فاضلاب ها در چهار نقطه ی شهر، خرید اقلام مورد نیاز جهت رفع مشکلات آبگرفتگی و لوله گذاری در محل هایی که با مشکل آبگرفتگی پس از باران همراه هستند ، اقدام نماید.
دکتر الماسی ، در این نشست پیرامون موضوع بحران و مدیریت آن و لزوم آمادگی، پیشگیری و فعال بودن اکیپ های مورد نظر جهت مقابله با بحران های احتمالی پیش رو دستورات لازم را صادر کرد.
وی همچنین به ضرورت بازدید مستمر از معابر و نقاط حادثه خیز منطقه تاکید و بیان داشت جهت پیشگیری از بروز هر گونه حوادث احتمالی برنامه ریزی دقیق و تمهیدات لازم صورت گیرد.
وی در پایان جلسه وظایف هرکدام از اعضا را به طور کامل برای ایشان تشریح کرد