برگزیدگان جشنواره‌ «تولیدات رسانه ای کرونا» معرفی شدند

شهرداران آنلاین/به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری ساری، جشنواره رسانه کرونا با شعار «همدلی، امید، ایثار» سال قبل توسط شهرداری ساری و با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران برگزارشده بود که آیین اختتامیه آن به دلیل شیوع ویروس کرونا به تأخیر افتاد. این جشنواره پس از انتشار فراخوان رویداد رسانه‌ای […]

شهرداران آنلاین/به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری ساری، جشنواره رسانه کرونا با شعار «همدلی، امید، ایثار» سال قبل توسط شهرداری ساری و با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران برگزارشده بود که آیین اختتامیه آن به دلیل شیوع ویروس کرونا به تأخیر افتاد.

این جشنواره پس از انتشار فراخوان رویداد رسانه‌ای کرونا شاهد استقبال گسترده اصحاب رسانه در استان بود و بیش از ۱۴۰ اثر با موضوع مطروحه در محورهای گزارش، یادداشت ، مصاحبه ، عکس خبری، تیتر به دبیرخانه ارسال شد.

مراسم اختتامیه جشنواره رسانه‌ای کرونا ظهر امروز ۹تیرماه در دفتر شهردار ساری با حضور برگزیدگان جشنواره برگزار شد و ۲۱ اثر برگزیده و شایسته تقدیر  این جشنواره معرفی شدند و جوایز خود را دریافت کردند.

برگزیدگان و شایستگان تقدیر جشنواره «رسانه و کرونا» به این شرح معرفی شدند:

بخش تیتر

علیرضا نوری        خبرگزاری مهر          اول

راضیه عنایتی      خبرگزاری ایسنا         دوم

رقیه توسلی         روزنامه قدس           سوم

رقیه نعلبندانی     خبرگزاری فارس      شایسته تقدیر

یادداشت

وحید حاج سیدی از روزنامه کرانه          اول

مهتاب مظفری  سایت مازنی نیوز        دوم

الناز پاک نیا  خبرگزاری ایمنا           سوم

سکینه مریخ  سایت ریحان نیوز    شایسته تقدیر

گزارش

اشکان جهان‌آرا  خبرگزاری ایرنا           اول

سید رضا هاشمی  خبرگزاری ایرنا        دوم

مجتبی قربانی  سایت بلاغ                 سوم

زری طاهری  خبرگزاری فارس       شایسته تقدیر

مصاحبه

بهناز مقدس خبرگزاری ایسنا       اول

زهرا طاهری    خبرگزاری فارس      دوم

علی احسانی     سایت واژه نیوز      سوم

عکس

محمد رضایی           اول

مصطفی شانچی       دوم

اکبر قاسم پور        سوم

ابراهیم فلاح         شایسته تقدیر

هدا کاشی پور      شایسته تقدیر

ویدئو

جاوید عباسی   فارس   شایسته تقدیر

تقویت حضور فعالیت خبرنگاران و روزنامه‌نگاران و عکاسان در حوزه اجتماعی و سلامت، فراهم کردن فضایی برای فرهنگ‌سازی، افزایش آگاهی عمومی و ثمربخشی آموزش‌ها در برابر کرونا و رعایت دستورات بهداشتی و انتقال آن به مردم و قدردانی از مدافعان سلامت و جلوه‌های حضور تلاشگران عرصه خدمات شهری ازجمله اهداف این دوره از جشنواره رسانه و کرونا بوده است.

گفتنی است، این مراسم با حضور جواد طالبی شهردار ساری، خدادی رییس اداره مطبوعات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران ، حجه الاسلام علوی مشاور فرهنگی شهردار مرکز استان ، حسین مرتضوی مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری برگزار شد.