مهندس سعید شهلی اظهار داشت: اقدامات انجام شده در قالب طرح استقبال از بهار عمومأ در تمام طول سال نیز در دستور کار شهرداری قرار دارد، اما در آستانه سال نو به صورت جهادی و با بسیج تمامی واحد‌ها و دوایر شهرداری اجرایی می‌شود تا در ایام نوروز نشاط و شادابی شهر را بیش از پیش شاهد باشیم.

وی در تشریح اقدامات انجام شده در قالب طرح استقبال از بهار بیان داشت: در این طرح که از روزهای نخست اسفندماه اجرایی شده است، اقداماتی از قبیل رفت‌ و روب و پاکسازی معابر، احیای فضای سبز، رنگ‌آمیزی، تعمیر یا تعویض مبلمان شهری، رنگ‌آمیزی جداول و دیوارها، لایروبی کانال‌ها و انهار و… در حال انجام است.

مهندس شهلی افزود: ساماندهی و رفع نواقص معابر از جمله مرمت آسفالت، جداول و کفپوش، رنگ‌آمیزی دیوارها، نصب المان‌های نوروزی، آذین‌بندی و نورپردازی فضاهای شهری، آماده‌سازی بوستان‌ها برای استفاده شهروندان گرامی در تعطیلات نوروزی و… از دیگر اقداماتی است که در دستور کار شهرداری قرار دارد.

شهردار قدس همراهی و مشارکت شهروندان در حفظ نظافت و آراستگی محیط شهری را حائز اهمیت برشمرد و گفت: مسلما با نریختن زباله توسط همشهریان و مراقبت از سیما و مبلمان شهری، در منابعی که صرف نگهداشت شهر می‌شود، صرفه‌جویی شده و این هزینه‌ها در جهت عمران و آبادانی شهر صرف خواهد شد.

منبع خبر