بهره‌برداری از خیابان شهدای غربی در منطقه ۱۱ همزمان با دهه فجر انقلاب

خیابان شهدای غربی همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی در منطقه ۱۱ شهرداری اصفهان افتتاح می‌شود.

بهره‌برداری از خیابان شهدای غربی در منطقه 11 همزمان با دهه فجر انقلاب

خیابان شهدای غربی همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی در منطقه ۱۱ شهرداری اصفهان افتتاح می‌شود.

به گزارش اداره ارتباطات رسانه‌ای شهرداری اصفهان احداث خیابان های جدید یکی از رویکردهای مهم برای توسعه و رونق بخشیدن به محلات و مناطق شهری است. همچنین این مسله بر ارتقای ارزش املاک شهروندان نیز تاثیر مستقیم دارد.

خبر تازه اینکه در یکی از محلات کم برخوردار اصفهان، خیابان جدیدی احداث شده است.

مدیر منطقه ۱۱ شهرداری اصفهان با اعلام این خبر گفت: خیابان شهدای غربی هم مرز با منطقه ۱۱ و خمینی شهر است و به جوی آباد ختم می شود. این خیابان می‌تواند رونق قابل توجهی را به این محدوده ببخشد.

حسن محمدحسینی افزود: این خیابان دارای ۱۰۰۰ متر طول و ۲۵ متر عرض است و دو لاین رفت و برگشت دارد که هر کدام هشت متر و نیم عرض دارند.

او بازه زمانی احداث این خیابان را حدود ۹ ماه ارزیابی و اظهار کرد: روند آزادسازی این خیابان حدود ۶ ماه و مراحل ساخت و احداث آن نیز حدود ۳ ماه زمان برد.

به گفته او، هزینه احداث خیابان شهدای غربی بالغ بر ۹ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان بوده که حدود ۶ میلیارد تومان آن صرف آزادسازی خیابان شده است.

مدیر منطقه ۱۱ شهرداری اصفهان از آمادگی برای بهره برداری از خیابان شهدای غربی همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی خبر داد و گفت: این خیابان در حال حاضر، در مرحله روکش آسفالت است و تا هفته آینده آماده بهره‌برداری خواهد بود.

کد محتوا ۴۴۰۲۲

برچسب ها