بیش از ۳ هزار ۸۰۰ تاکسیران نوبت اول واکسن خود را دریافت کردند

شهرداران آنلاین/به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، احمد محبی در این خصوص، افزود: شاهد روزهای سیاه شیوع ویروس کرونا در مشهد هستیم و با توجه به آسیب پذیر بودن تاکسیرانان روند واکسیناسیون آنها سرعت گرفته است . وی با بیان اینکه تاکنون بیش از ۳ هزار ۸۰۰ نفر موفق به دریافت واکسن شده اند، […]

شهرداران آنلاین/به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، احمد محبی در این خصوص، افزود: شاهد روزهای سیاه شیوع ویروس کرونا در مشهد هستیم و با توجه به آسیب پذیر بودن تاکسیرانان روند واکسیناسیون آنها سرعت گرفته است .

وی با بیان اینکه تاکنون بیش از ۳ هزار ۸۰۰ نفر موفق به دریافت واکسن شده اند، اظهارکرد: تاکسیرانان پس از دریافت پیامک به دلیل رعایت هرچه بهتر پروتکل های بهداشتی با مراجعه به محل های تعیین شده به صورت خودرویی (در داخل خودرو) واکسن خود را دریافت می کنند.

مدیر عامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد ادامه داد: محل دریافت واکسن فرهنگسرای امت واقع در بلوار ولایت است و با توجه با شرایط بسیار نامطلوب شیوع این ویروس درخواست ما از تاکسیرانان محترم این است که بعد از دریافت پیامک به هیچ عنوان تزریق آن را به تاخیر نیانداخته و در زمان مقرر به محل تعیین شده مراجعه نکنند.