تأمین اعتبار ۱۲۱ میلیاردی برای تکمیل و اجرای طرح های منطقه ۲۲

شهرداران آنلاین/شهردار تهران گفت: ۱۲۱ میلیارد تومان حدود اعتباراتی است که در افتتاح و بهره برداری طرح های منطقه ۲۲ هزینه شده است. به گزارش خبرنگار شهر پیروز حناچی شهردار تهران در آئین بهره برداری از پروژه های مجموعه فرهنگی گردشگری دریاچه شهدای خلیج فارس گفت: به مناسبت تکمیل تمام طرح های دور دریاچه خلیج […]

شهرداران آنلاین/شهردار تهران گفت: ۱۲۱ میلیارد تومان حدود اعتباراتی است که در افتتاح و بهره برداری طرح های منطقه ۲۲ هزینه شده است.

به گزارش خبرنگار شهر پیروز حناچی شهردار تهران در آئین بهره برداری از پروژه های مجموعه فرهنگی گردشگری دریاچه شهدای خلیج فارس گفت: به مناسبت تکمیل تمام طرح های دور دریاچه خلیج فارس و منطقه ۲۲ امروز در این مکان حضور پیدا کردیم که از طرح های افتتاح ‌شده می‌توان به تکمیل رینگ دوچرخه سواری و پیاده روی اشاره کرد.

شهردار تهران درباره اعتبارات در نظر گرفته شده برای تکمیل طرح های دریاچه چیتگر و منطقه ۲۲ افزود: ۱۲۱ میلیارد تومان حدود اعتباراتی است که برای تکمیل و به ثمر رسیدن طرح های شهرداری منطقه ۲۲ هزینه شده است.

برای مشاهده گزارش تصویری اینجا کلیک کنید

حناچی درباره پروژه های دریاچه چیتگر ادامه داد: به کارگیری خودرو های نمادین جمع آوری و حمل پسماند و خودروهای یگان حفاظت شهرداری تهران که به همراه نیروی انتظامی فعالیت می‌کند از جمله طرح های افتتاح شده است.

او همچنین با اشاره به طرح تفصیلی منطقه ۲۲ بیان کرد: مهم‌ترین قدم در منطقه ۲۲ تصویب طرح تفصیلی بود که نقشه راه است و شاید اصلی ترین کار ما همین بود زیرا تا قبل از تصویب این طرح ابهام وجود داشت که چه اقداماتی باید انجام شود تا این حجم بارگذاری ها در منطقه مدیریت شود.

شهردار تهران افزود: منطقه ۲۲ تهران از حیث سرانه فضای سبز مشکلی ندارد اما در بحث تامین سرانه آموزشی و خدماتی و بهداشتی با چالش مواجه است.

حناچی ادامه داد: یکی از عارضه های اکولوژیک شهر تهران عدم تعادل زیست پذیری است به عنوان مثال شکل کنترل آلودگی برنامه از جمله هدفی است که ‌در مدیریت شهری دنبال می شود و نباید فراموش کرد این اقدام در گرو اقدام حاکمیت در کنار مدیریت شهری است