تأکید شهردار کرمانشاه بر حضور پر شور در انتخابات ریاست جمهوری

شهردار کرمانشاه گفت: حضور پررنگ مردم در انتخابات ریاست جمهوری ضمن واجب بودن، نه بزرگ و قاطعی است به دروغ های دشمنان کشور در مورد عدم حضور مردم در انتخابات.

به گزارش خبرگزاری شهرداری های ایرانبلدیه آنلاین”  دکتر نادر نوروزی در جلسه شورای مدیران که در سالن جلسات شهرداری کرمانشاه برگزار شد، بر حضور پرشور، و آگاهانه همه شهروندان در انتخابات ریاست جمهوری تأکید کرد.

وی گفت: دست تقدیر این بود که انتخابات ریاست جمهوری زودتر از موعد مقرر برگزار شود و خدمات شهید رئیسی به کشور و انقلاب با شهادت ایشان تداوم نداشته باشد هر چند زحمات و تلاش‌های این مرد بزرگ هیچگاه فراموش نخواهد شد.

شهردار کرمانشاه تصریح کرد: اکنون نیز بر همه ما واجب است که برای حفظ کشور و اطاعت از فرامین مقام معظم رهبر ولایت نه تنها خود در پای صندوق حاضر باشیم بلکه دیگران را نیز بر شرکت در انتخابات و انتخاب آگاهانه تشویق کنیم.

نوروزی ادامه داد: هیچکس حق ندارد علیه یا له نامزدی اقدام خلافی کند، به ویژه کارکنان شهرداری باید توجه کنند که امکانات شهرداری و دولتی در اختیار کاندیدایی قرار نگیرد، البته حضور افراد در ساعات غیر اداری در ستادها منعی ندارد اما در ساعات اداری ممنوع است.