تاکید بر برگزاری اردوهای راهیان پیشرفت دانش آموزی

سرپرست فرمانداری بندرعباس در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان بر لزوم برگزاری اردو های راهیان پیشرفت دانش آموزان تاکید کرد. به گزارش خبرگزاری بلدیه آنلاین به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرعباس حبیب بهادری با تاکید بر برگزاری اردوهای علمی، تفریحی دانش آموزان گفت: در کنار تحصیل علم و دانش ، دانش آموزان […]

سرپرست فرمانداری بندرعباس در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان بر لزوم برگزاری اردو های راهیان پیشرفت دانش آموزان تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری بلدیه آنلاین به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرعباس حبیب بهادری با تاکید بر برگزاری اردوهای علمی، تفریحی دانش آموزان گفت: در کنار تحصیل علم و دانش ، دانش آموزان باید با توسعه و پیشرفت کشور بعد از پیروزی انقلاب و جنگ تحمیلی آشنا شوند.

وی با اشاره به لزوم برگزاری اردوی راهیان پیشرفت دانش آموزی افزود: برگزاری اردوهای تفریحی ،علمی و پژوهشی و بازدید از صنایع بزرگ غرب بندرعباس در دستور کار آموزش و پرورش شهرستان قرار گیرد.

بهادری ضمن تبریک بابت کسب رتبه برتر آموزش و پرورش شهرستان بندرعباس اظهار داشت: بازدید دانش آموزان از مناطق گردشگری ، شرکت ها و واحدهای صنعتی منطقه گامی مهمی در زمینه آشنایی نسل جوان و نوجوان با پیشرفت های علمی و صنعتی کشور بعد از انقلاب است، که باعث ایجاد روحیه غرور ملی و خودباوری می شود.

رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان بندرعباس در پایان هدف از برگزاری این اردوها را، شناسایی استعداد و ظرفیت ها و ترسیم آینده شغلی مناسب برای دانش آموزان دانست.