تشدید اجرای پروتکل های بهداشتی در ناوگان اتوبوسرانی

شهرداران آنلاین/به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، سعید حسینقلی زاده مقدم در این خصوص گفت: با توجه به سرعت شیوع ویروس کرونا و اهمیت سلامت شهروندان ناظران ویژه سازمان در پایانه ها مستقر هستند و مسافران را برای استفاده از ماسک ارشاد می‌کنند . مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد افزود: همچنین طرح فاصله گذاری […]

شهرداران آنلاین/به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، سعید حسینقلی زاده مقدم در این خصوص گفت: با توجه به سرعت شیوع ویروس کرونا و اهمیت سلامت شهروندان ناظران ویژه سازمان در پایانه ها مستقر هستند و مسافران را برای استفاده از ماسک ارشاد می‌کنند .

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد افزود: همچنین طرح فاصله گذاری اجتماعی در کلیه ناوگان و ایستگاه های اتوبوس با نشانه هایی علامتگذاری شده است.

حسینقلی زاده مقدم تصریح کرد: در کنار این اقدامات تمامی ناوگان اتوبوسرانی به صورت مستمر ضدعفونی می‌شود و نظارت‌ها بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی از زمان وضعیت قرمز کرونا نیز افزایش یافته ‌است.

وی در ادامه گفت: لذا از شهروندان عزیز تقاضا می شود درهنگام استفاده از ناوگان حمل و نقل عمومی از ماسک استفاده کنند و رعایت فاصله‌ اجتماعی را نیز مدنظر قرار دهند.