تشکیل پرونده ۲۵۶ میلیون ریالی برای واحد های کارواش هرمزگان

به گزارش خبرگزاری بلدیه آنلاین به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان، عبدالرضا پیروی منش گفت: بازرسان این سازمان از ابتدای طرح نظارتی ویژه ماه مبارک رمضان و نوروز ۱۴۰۳ بیش از ۲۱۸ مورد بازرسی از واحدهای کارواش در هرمزگان بعمل آوردند. وی افزود: در بازرسی های انجام شده از واحدهای […]

به گزارش خبرگزاری بلدیه آنلاین به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان، عبدالرضا پیروی منش گفت: بازرسان این سازمان از ابتدای طرح نظارتی ویژه ماه مبارک رمضان و نوروز ۱۴۰۳ بیش از ۲۱۸ مورد بازرسی از واحدهای کارواش در هرمزگان بعمل آوردند.

وی افزود: در بازرسی های انجام شده از واحدهای کارواش ۱۱ پرونده تخلف به ارزش ریالی بیش از ۲۵۶ میلیون ریال توسط بازرسان این سازمان تشکیل و جهت صدور رای نهایی به مراجع ذیصلاح ارجاع گردید.

پیروی منش در پایان تاکید کرد: شهروندان می‌توانند در صورت مشاهده هر گونه تخلف واحدهای صنفی اعم از کم‌فروشی، گرانفروشی، عدم درج قیمت مراتب تخلف واحدهای صنفی مراتب را با شماره تلفن ۱۲۴ و یا بامراجعه به ادارات تابعه در شهرستان‌ها و در مرکز استان به سازمان صنعت، معدن و تجارت مراجعه نموده و موارد را گزارش نمایند.