تقدیر شهردار یزد از معاون و کارشناسان حوزه معاونت خدمات شهری به مناسبت هفته محیط زیست

شهرداران آنلاین/به مناسبت گرامیداشت هفته محیط زیست، شهردار شهر میراث جهانی یزد به همراه رئیس کمیسسیون خدمات و محیط زیست شهری شورای اسلامی شهر یزد با حضور در حوزه معاونت خدمات شهری شهرداری، با اهدا لوح سپاس از زحمات جعفر امین مقدم معاون خدمات شهری و سایر کارشناسان این حوزه تقدیر نمودند.   به گزارش […]

شهرداران آنلاین/به مناسبت گرامیداشت هفته محیط زیست، شهردار شهر میراث جهانی یزد به همراه رئیس کمیسسیون خدمات و محیط زیست شهری شورای اسلامی شهر یزد با حضور در حوزه معاونت خدمات شهری شهرداری، با اهدا لوح سپاس از زحمات جعفر امین مقدم معاون خدمات شهری و سایر کارشناسان این حوزه تقدیر نمودند.
 

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری یزد – به مناسبت گرامیداشت هفته محیط زیست، جمال الدین عزیزی شهردار شهر میراث جهانی به همراه سپنتا نیکنام رئیس کمیسسیون خدمات و محیط زیست شهری شورای اسلامی شهر با حضور در حوزه معاونت خدمات شهری با اهدا لوح سپاس از زحمات جعفر امین مقدم معاون خدمات شهری و سایر کارشناسان این حوزه تقدیر نمودند.

 

شهردار یزد در متن این تقدیرنامه آورده است:

 

بالندگی و سعادت نسل بشر در گرو فراهم بودن محیط زیست سالم و وابسته به تنوع زیستی می باشد که تحقق این مهم خود مرهون تلاش ها و زحمات انسان های آگاه و با بصیرتی است که همواره با اندیشه و همت والای خود بر نگهداری از طبیعت زیبای کویر تلاش می نمایند.

 

هفته محیط زیست فرصتی است برای دوباره اندیشیدن به نعمتی بی پایان که گوشه گوشه آن نشانه ای از حضور خالقی مهربان است و چه زیبا خواهد بود که به پاس این نعمت بی دریغ در حفظ این نشانه های الهی برای آیندگان کوشا باشیم.

 

برخود لازم می دانم از زحمات بی شائبه و موثر جنابعالی در امر حفظ و صیانت از محیط زیست شهر میراث جهانی یزد تقدیر و تشکرنموده و امیدوارم با برنامه ریزی مطلوب در رابطه با محیط زیست، شاهد حفظ و استفاده صحیح از این نعمت الهی باشیم.