تمدید زمان ثبت نام و ویرایش آزمون بکارگیری نیروی قرارداد کار معین شهرداری‌های هرمزگان

مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری‌ هرمزگان از تمدید زمان ثبت نام‌های جدید و ویرایش ثبت‌نام آزمون بکارگیری نیروی قرارداد کار معین در چند شهرداری استان خبرداد.

به گزارش خبرگزاری بلدیه آنلاین به نقل از اداره کل روابط عمومی استانداری هرمزگان، صفر صادقی پور در تشریح این خبر اظهار داشت: با پیگیری صورت گرفته آزمون بکارگیری نیروی قرارداد کار معین شهرداری‌های هرمزگان به زودی برگزار می‌شود.

وی افزود: در این آزمون که برای جذب نیرو در ۲۲ شهرداری عمدتا تازه تأسیس برگزار خواهد شد در مجموع ۳۴ نیرو جدید جذب خواهند شد.

مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری‌ هرمزگان گفت: ثبت نام و شرکت در این آزمون برای عموم با توجه شرایط مندرج در دفترچه آزاد قابل انجام است اما برای افراد بومی هر شهرستان امتیاز ویژه منظور می‌شود.

وی تصریح کرد: علاقمندان می‌توانند از طریق سایت جهاد دانشگاهی به نشانی https://hrtc.ir نسبت به مطالعه شرایط و ثبت نام در آزمون اقدام کنند، زمان برگزاری آزمون استخدامی ۱۰ خرداد ماه سال آینده خواهد بود.

صادقی پور گفت: این آزمون بیشتر برای شهرداری های تاره تاسیس و به صورت قراردادی در پست‌های تخصصی و مشاغل عملیاتی به ویژه آتش‌نشانی، حسابداری، راه و ساختمان و چند عنوان شغلی دیگر برگزار می‌شود.

مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری‌ هرمزگان، خاطرنشان‌کرد: مهلت زمانی ویرایش ثبت‌نام‌کنندگان قبلی و یا ثبت نام جدید از ۲۵ اسفند ۱۴۰۲ تا ۱۵ فرودین ۱۴۰۳ خواهد بود.