تکمیل کیلومتر ۴ تا ۷ حلقه حفاظتی شهر اصفهان تا نیمه دوم مهرماه

جلسه بررسی مشکلات  و آخرین وضعیت پروژه های عمرانی شهرداری اصفهان در محل پروژه حلقه چهارم حفاظتی شهر اصفهان(پل زیرگذر قهجاورستان) با حضور سرپرست شهرداری و مدیران شهری برگزار شد.

تکمیل کیلومتر 4 تا 7 حلقه حفاظتی شهر اصفهان تا نیمه دوم مهرماه

جلسه بررسی مشکلات  و آخرین وضعیت پروژه های عمرانی شهرداری اصفهان در محل پروژه حلقه چهارم حفاظتی شهر اصفهان(پل زیرگذر قهجاورستان) با حضور سرپرست شهرداری و مدیران شهری برگزار شد.

به گزارش اداره ارتباطات رسانه ای شهرداری اصفهان، علیرضا بوژمهرانی در حاشیه این جلسه و بازدید با بیان اینکه اجرای پروژه های بزرگ شهری با چالش های بزرگ مواجه است، اظهار کرد: به منظور حل سریعتر این مشکلات و چالش ها نیاز است، هماهنگی های لازم میان بخش های مختلف شهرداری برای سرعت در اجرای این پروژه ها و به منظور طراحی، آزادسازی، اجرا، توافق با مردم و … انجام شود.

*رضایت مردمی در اجرای پروژه های عمرانی بسیار مهم است

وی رضایت مردمی در اجرای پروژه های عمرانی شهرداری را بسیار مهم ذکر کرد و افزود: امروز تصمیمات خوبی برای ادامه احداث پروژه حلقه چهارم حفاظتی شهر اصفهان در محل زیرگذر پل قهجاورستان گرفته شد تا با سرعت در امور اجرایی این پل و ادامه مسیر حلقه حفاظتی هرچه سریعتر این بخش از پروژه نیز در اختیار مردم قرار گیرد.

سرپرست شهرداری اصفهان با بیان اینکه حلقه چهارم حفاظتی شهر اصفهان کار بسیار بزرگی است که طی سالیان گذشته کار احداث آن توسط شهرداری آغاز شده است، افزود: وجود معارضین در این مسیر کار اجرای پروژه را با سختی هایی مواجه کرده است که با جلب رضایت مالکین نسبت به آزادسازی لکه های موجود، اقدامات لازم صورت می گیرد.

وی اضافه کرد: با ادامه احداث این پروژه در کیلومتر ۲٫۵ تا ۷ کامیون های سنگینی که قصد عبور از شهر را دارند هر چه بیشتر می توانند از مسیر حلقه چهارم حفاظتی استفاده کنند و مقدار مساحتی که زیر بار ترافیکی می رود بیشتر می شود.

بوژمهرانی تاکید کرد: به دنبال تامین منابع لازم هستیم و تلاش می شود زندگی و کار مردم کمترین تاثیر را از اجرای این پروژه داشته باشد.

*تکمیل کیلومتر ۴ تا ۷ حلقه حفاظتی شهر اصفهان تا نیمه دوم مهرماه

معاون عمران شهری شهرداری اصفهان نیز در حاشیه این بازدید با بیان اینکه پیرو جلسات هفتگی بررسی پروژه های عمرانی امروز نیز جلسه بررسی مشکلات و برنامه ریزی پروژه های شاخص عمرانی شهرداری اصفهان در محل پروژه احداث حلقه چهارم حفاظتی شهر اصفهان(پل زیرگذر قهجاورستان) با حضور مدیران و معاونان برگزار شد، اظهار کرد: پروژه حلقه حفاظتی یکی از پروژه های مهم شهرداری محسوب می شود و قرار شد آزادسازی های مربوط به کیلومتر ۴ تا ۷ هر چه سریعتر انجام شود.

ایرج مظفر ضمن ابراز امیدواری برای به پایان رساندن کیلومتر ۴ تا ۷ حلقه حفاظتی در نیمه دوم مهرماه سال جاری، تصریح کرد: شروع عملیات کیلومتر ۲٫۷۰۰ تا ۴ نیز در دستور کار قرار گرفت که روند اجرایی آن انجام می شود.

*پیشرفت ۸۰ درصدی کیلومتر ۴ تا ۷

وی با بیان اینکه کیلومتر ۴ تا ۷ حدود ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است، اضافه کرد: همچنین در خصوص تامین اعتبار و آزادسازی کیلومتر ۶۰۰ تا ۲٫۷۰۰ تصمیم گیری شد و امیدوارم بتوانیم عملیات اجرایی این مسیر را نیز هر چه سریعتر به پایان برسانیم.

معاون عمران شهری شهرداری اصفهان گفت: قرار شد منطقه ۱۵ شهرداری تا حدود یک ماه آینده کل آزادسازی های کیلومتر ۴ تا ۷ را انجام دهد.

*با تکمیل حلقه حفاظتی در منطقه ۱۵ ورود کامیون به شهر اصفهان ممنوع می شود

مدیر منطقه ۱۵ شهرداری اصفهان هم در خصوص کیلومتر ۴ تا ۷ حلقه حفاظتی شهر اصفهان، اظهار کرد: ۹۸ درصد یعنی ۱۵۷ هزار متر از مسیر ۱۶۰ هزار متری آزادسازی شده که به معنای آزادسازی ۹۸ درصدی است، معادل سه هزار متر آن باقی مانده که برای بالای دو هزار و ۵۰۰ متر آن توافق های لازم صورت گرفته و برای مابقی آن با توجه به تغییر قیمت ها با یکسری مشکلات مواجه بوده ایم.

مسعود قاسمی تصریح کرد: امیدوارم تا اواخر مهر بتوانیم کیلومتر ۴ تا ۷ را به پایان رسانده و در اختیار مردم قرار دهیم. با افتتاح این سه کیلومتر از پل آفتاب تا سه راه بهاران، حلقه حفاظتی در شرق اصفهان کامل می شود.

وی با بیان اینکه ۷ کیلومتر رینگ در منطقه ۱۵ باقی مانده است، افزود: حدود ۵۰۰ هزار متر این مسیر آزادسازی نیاز داشت که آزادسازی های حدود ۴۰۰ هزار متر آن انجام شده و امیدوارم با تکمیل ساخت این مسیر، ورود کامیون به اصفهان ممنوع شده و مردم احساس آرامش بیشتری داشته باشند.    

کد محتوا ۳۷۷۳۷

برچسب ها