تیم شهرداری ارومیه به مقام قهرمانی رسید

شهرداران آنلاین/پایان اولین دوره از مسابقات مینی فوتبال کارمندان شهرستان ارومیه با قهرمانی تیم شهرداری ارومیه برگزار شد. به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ارومیه؛ اختتامیه مسابقات مینی فوتبال کارمندان شهرداری ارومیه جام گرامیداشت سالروز آزاد سازی خرمشهر که با مشارکت سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری ارومیه و کمیته مینی فوتبال شهرستان ارومیه […]

شهرداران آنلاین/پایان اولین دوره از مسابقات مینی فوتبال کارمندان شهرستان ارومیه با قهرمانی تیم شهرداری ارومیه برگزار شد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ارومیه؛ اختتامیه مسابقات مینی فوتبال کارمندان شهرداری ارومیه جام گرامیداشت سالروز آزاد سازی خرمشهر که با مشارکت سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری ارومیه و کمیته مینی فوتبال شهرستان ارومیه در حال برگزاری بود با برگزاری دیدار رده بندی و فینال در زمین چمن فرماندهی منطقه شمالغرب نزاجا به پایان رسید.
در این دوره از مسابقات تیم های شهرداری ارومیه ، نظام مهندسی و پیشکسوتان نوشین شهر به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کرده اند.
در مراسم اختتامیه مصطفی میلانی ریاست سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری و رئیس هیات ورزش های همگانی شهرستان ارومیه خاطر نشان کرد که سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری ارومیه به عنوان حامی ورزشکاران و جوانان شهر ارومیه همچون سنوات گذشته در کنار آنها خواهد بود و از تداوم حمایت و اجرای برنامه های ورزشی در راستای رسالت سازمانی خبر داد.
در ادامه مراسم پس از گزارش هادی قربان نژاد معاون ورزشی سازمان از چگونگی روند اجرای مسابقات ، این مراسم با اهدای لوح و کاپ تیم های برتر به پایان رسید