جلسه رفع موانع پیشرفت پروژه تقاطع غیر همسطح شهید چمران برگزار شد

شهرداران آنلاین/ روز گذشته هشتم خرداد ماه سال جاری ابراهیم نوشادی  شهردار اهواز  با پیمانکار پروژه تقاطع غیر همسطح شهید چمران در خصوص روند پیشرفت پروژه و مشکلات و موانع موجود تشکیل جلسه داد. وی در خصوص این پروژه گفت: با توجه به قرار گرفتن این تقاطع در یکی از گر ه های ترافیکی و نزدیک شدن […]

شهرداران آنلاین/ روز گذشته هشتم خرداد ماه سال جاری ابراهیم نوشادی  شهردار اهواز  با پیمانکار پروژه تقاطع غیر همسطح شهید چمران در خصوص روند پیشرفت پروژه و مشکلات و موانع موجود تشکیل جلسه داد.

وی در خصوص این پروژه گفت: با توجه به قرار گرفتن این تقاطع در یکی از گر ه های ترافیکی و نزدیک شدن به فصل بازگشایی دانشگاه و مدارس باید در خصوص تسریع روند پروژه و رفع مشکلات آن هرچه سریعتر اقدامات لازم انجام شود.

شهردار اهواز افزود: این پروژه با یک سری مشکلات از نظر کابل های برق و فیبر نوری مواجه است که در هر دو مورد با شرکت مخابرات و توزیع برق صحبت کردیم و تک تک مشکلات با سازمان های متولی مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد مسائل و مشکلات اجرا در اسرع وقت رفع شود تا پروژه بتواند با سرعت بیشتری پیش رود  و تا پیش از بازگشایی مدارس و دانشگاهها بخشی از پروژه به بهره برداری برسد.