جهاد الاقصی یک دفاع مشروع در مقابل ۷۰سال ظلم و ستم اشغالگران است

به گزارش خبرگزاری بلدیه آنلاین به نقل از خبرگزاری مهر، حجت الاسلام محمد عبادی‌زاده ظهر جمعه در خطبه‌های نماز جمعه این هفته بندرعباس افزود: این یک جنگ سرنوشت ساز است و از کشورهای اسلامی می‌خواهیم کنار مردم فلسطین باشند. وی ادامه داد: این جهاد الاقصی که پایه‌های رژیم صهیونیستی را متزلزل کرده است یک‌دفاع مشروع […]

به گزارش خبرگزاری بلدیه آنلاین به نقل از خبرگزاری مهر، حجت الاسلام محمد عبادی‌زاده ظهر جمعه در خطبه‌های نماز جمعه این هفته بندرعباس افزود: این یک جنگ سرنوشت ساز است و از کشورهای اسلامی می‌خواهیم کنار مردم فلسطین باشند.

وی ادامه داد: این جهاد الاقصی که پایه‌های رژیم صهیونیستی را متزلزل کرده است یک‌دفاع مشروع در قالبی متفاوت در برابر ۷۰ سال ظلم و تجاوز و جنایت و اشغالگری است.

خطیب جمعه بندرعباس استفاده از جنگ ترکیبی در جبهه‌های هوایی، دریایی، زمینی و نرم افزاری را از دیگر ویژگی‌های طوفان الاقصی معرفی کرد.

حجت الاسلام عبادی زاده خاطرنشان کرد: تحمیل شکست غیرقابل ترمیم از دیگر ویژگی‌های بارز این جهاد است که معجزه مقاومت در برابر رویکرد سازش را اثبات کرد.

وی یادآور شد: برخی کشورهای اسلامی منطقه نیز به خوبی متوجه شدند که نباید روی اسب بازنده رژیم صهیونیستی شرط بندی کنند.

امام جمعه بندرعباس در پایان خطبه‌های نماز جمعه با اشاره به همجواری هرمزگان با کشورهای عربی منطقه، در بخشی از گفته‌های خود، با زبان عربی خواستار حمایت مسلمانان جهان از مردم فلسطین شد.

مردم ولایتمدار هرمزگان پس از اقامه نماز جمعه، با برپایی راهپیمایی، حمایت خود را از ملت فلسطین اعلام کردند.