حادثه در بندر شهید رجایی موجب فوت یک نفر شد

به گزارش خبرگزاری بلدیه آنلاین به نقل از خبرگزاری فارس از بندرعباس، وحیده شاهی مدیر روابط کار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان گفت:‌ حادثه ناشی از کار و سقوط کانتینر در بندر شهید رجایی یک کشته و یک مصدوم بر جا گذاشت.  وحیده شاهی گفت: براساس گزارش اولیه، کانتینر از بالا بر […]

به گزارش خبرگزاری بلدیه آنلاین به نقل از خبرگزاری فارس از بندرعباس، وحیده شاهی مدیر روابط کار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان گفت:‌ حادثه ناشی از کار و سقوط کانتینر در بندر شهید رجایی یک کشته و یک مصدوم بر جا گذاشت.

 وحیده شاهی گفت: براساس گزارش اولیه، کانتینر از بالا بر روی این افراد سقوط می‌کند که در این حادثه یک نفر در محل حادثه جان خود را دست می‌دهد و نفر دوم مصدوم می‌شود.

وی ادامه داد: نفر دوم هم به بیمارستان شهید محمدی منتقل و بستری بوده و امید می‌رود سلامتی خود را بدست آورد.

 ظاهراً کارگران با کانتینر های خالی سایه بانی بر پا کرده بودند و هنگامی که راننده ریج استاکر اقدام به گذاشتن کانتینر پر روی آن می کند کانتینرها بر روی یک خودرو آوار می شود و باعث فوت یک نفر و زخمی شدن یک نفر دیگر می شود.

به گزارش خبرگزاری بلدیه آنلاین به نقل از فارس، بندر شهید رجایی به تغییراتی اساسی و راهبردی در حوزه ساختار و تشکیلات بندری و نیز تجهیز نیاز دارد تا از چهره مستعمل کنونی به وضعیتی درخور تغییر یابد تا بتواند همچنان به عنوان بزرگترین بندر تجاری کشور و از بنادر مهم منطقه بدرخشد.

البته روشن ساختن نتیجه تحقیق و تفحص از سازمان بنادر که بیش از ۲۰ ماه از تصویب آن در مجلس می‌گذرد نیز می‌تواند به ساماندهی برخی رویه‌ها در بنادر کشور کمک کند.