حادثه در پالایشگاه نفت بندرعباس مهار شد

حادثه در یکی از واحدهای عملیاتی در دست تعمیرات اضطراری پالایشگاه نفت بندرعباس با حضور به موقع نیروهای امدادی مهار شد. به گزارش خبرگزاری بلدیه آنلاین به نقل از خبرگزاری برنا هرمزگان، عصر روز جمعه ۳۱ شهریور ماه در ادامه عملیات تعمیرات اضطراری در یکی از واحدهای فرآیندی پالایشگاه نفت بندرعباس، به علت بخارات هیدروکربوری […]

حادثه در یکی از واحدهای عملیاتی در دست تعمیرات اضطراری پالایشگاه نفت بندرعباس با حضور به موقع نیروهای امدادی مهار شد.

به گزارش خبرگزاری بلدیه آنلاین به نقل از خبرگزاری برنا هرمزگان، عصر روز جمعه ۳۱ شهریور ماه در ادامه عملیات تعمیرات اضطراری در یکی از واحدهای فرآیندی پالایشگاه نفت بندرعباس، به علت بخارات هیدروکربوری و نشت گاز، منجر به حادثه شد که با حضور به موقع نیروها ، اقدامات لازم و بهنگام صورت پذیرفت و حادثه در کوتاه ترین زمان مهار شد.

براساس این گزارش در این حادثه ۵ نفر مصدوم شدند که دو نفر به علت شدت جراحات و سوختگی بر اثر بخارات به شیراز منتقل و متاسفانه یکی از مصدومین براثر شدت جراحات درگذشت.

گفتنی است این حادثه در هنگام انجام تعمیرات اضطراری در یکی از واحدهای فرآیندی اتفاق افتاد و هیچ گونه تاثیری بر فعالیت تولید در پالایشگاه بندرعباس نداشته است و روند تولید بصورت عادی در جریان است.