حضور شهردار جزیره هرمز در همایش دومین رویداد استارت تاپی سرمایه پذیری و سرمایه گذاری ایران

در این رویداد از سه تفاهم نامه حمایتی و سرمایه گذاری با حضور هیئتی تجاری از کشور افغانستان، صندوق حمایت از سرمایه گذاری صنایع کوچک وزارت صمت و نیز شهرداری هرمز با رویکرد جذب سرمایه های داخلی و خارجی برای این جزیره زیبا رونمایی شد. به گزارش خبرگزاری بلدیه آنلاین،این رویداد توسط اتاق سرمایه گذاری […]

در این رویداد از سه تفاهم نامه حمایتی و سرمایه گذاری با حضور هیئتی تجاری از کشور افغانستان، صندوق حمایت از سرمایه گذاری صنایع کوچک وزارت صمت و نیز شهرداری هرمز با رویکرد جذب سرمایه های داخلی و خارجی برای این جزیره زیبا رونمایی شد.

به گزارش خبرگزاری بلدیه آنلاین،این رویداد توسط اتاق سرمایه گذاری سازمان متخصصین و مدیران و با مشارکت خانه دیجیتال مارکتینگ ایران با هدف حمایت از استارت آپ ها در قالب مشاوره و منتورینگ طرح ها و نیز و اتاق بازرگانی و سرمایه گذاری ایران و هنگ و کنگ با هدف جذب سرمایه های خارجی و معرفی فرصت های موجود، چهارم آذرماه در محل سالن همایش های سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران با حضور دکتر عبدالملکی مشاور رئیس‌جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری- صنعتی و ویژه اقتصادی و تنی از چند از مقامات وزارت صمت، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و در حضور بیش از ۶۵۰ مدعو در قالب سرمایه گذار حقیقی، حقوقی، صاحبان کسب و کار، مدیران عامل و صاحبان ایده برگزار شد.
دکتر مهدی صبور زاده، رئیس اتاق سرمایه گذاری، هدف از برگزاری این رویداد مهم را ایجاد فرصت برای استارت آپ ها، فراهم آوردن شرایط سرمایه گذاری در استارت آپ ها و کسب و کارهای نوپای برتر کشور با معیار خلاقیت، نوآوری و بازارسنجی بیان کرد و افزود در مجموع ۲۵۷ طرح استارت آپی به دبیرخانه این رویداد ارسال شد که از این میان، هشت طرح به تشخیص هیئت داوران جهت ارائه در رویداد انتخاب شد. رئیس اتاق سرمایه گذاری همچنین بیان کرد که این طرح ها تماما” نوآورانه و منطبق بر نیاز روز جامعه و صنعت بوده و صنایع مختلفی چون هوافضا، هوشمندسازی حمل و نقل شهری، سلامت، پزشکی، ارزدیجیتال، مدیریت هوشمند بنادر، ساختمان و فرهنگ و هنر را شامل می شدند. در این رویداد، دکتر امیر مسعود مددی مدیر عامل خانه دیجیتال مارکتینگ طی سخنانی به دلایل شکست استارت آپ ها در جهان و راه های افزایش درصد موفقیت کسب و کارها پرداخت و هدف از برگزاری خدمات منتورینگ، مشاوره ای و حمایتی خانه دیجیتال مارکتینگ را افزایش شانس موفقیت طرح های ملی عنوان کرد.
در ادامه از میان طرح های موجود نیز طرح فلبوتومی متعلق به خانم دکتر سمیه نیکوفرد به عنوان طرح برتر این رویداد با اولویت نیاز جامعه و صنعت شناخته شد. در این مراسم همچنین از ایشان به عنوان بانوی کارآفرین و ارائه دهنده نوآورانه ترین طرح موجود و از آقای دکتر مرتضی نعمتی نیز به عنوان کارآفرین نمونه که در حوزه سلامت و ورزش فعالیت نموده و اشتغال زایی بالایی ایجاد کرده اند طی مراسمی تقدیر و تشکر به عمل آمد. لازم به ذکر است که طرح برتر این رویداد، رویکردی نوین در سلامت می باشد که برای نخستین بار در کشور توسط دکتر سمیه نیکوفرد به روشی علمی و مبتنی بر دانش روز دنیا اجرا شده است. همچنین در این رویداد از سه تفاهم نامه حمایتی و سرمایه گذاری با حضور هیئتی تجاری از کشور افغانستان، صندوق حمایت از سرمایه گزاری صنایع کوچک وزارت صمت و نیز شهرداری هرمز با رویکرد جذب سرمایه های داخلی و خارجی برای این جزیره زیبا رونمایی شد.