حق و عدالت را احیا می کنم/ جهاد به معنی مبارزه با فساد است

شهردار اصفهان گفت: من به عنوان شهردار اصفهان تلاش می‌کنم در ماموریتی که بر عهده گرفته‌ام حق و عدالت را احیاء کنم حتی اگر در این راه آسیب ببینم.

حق و عدالت را احیا می کنم/ جهاد به معنی مبارزه با فساد است

شهردار اصفهان گفت: من به عنوان شهردار اصفهان تلاش می‌کنم در ماموریتی که بر عهده گرفته‌ام حق و عدالت را احیاء کنم حتی اگر در این راه آسیب ببینم.

به گزارش اداره ارتباطات رسانه ای شهرداری اصفهان، علی قاسم زاده شهردار اصفهان، جمعی از مدیران شهری و مسئولان بسیج استان اصفهان همزمان با هفته دفاع مقدس با خانواده شهیدان مهدی، مجید و مرتضی یار محمدیان دیدار و گفت و گو کردند.

شهردار اصفهان با اشاره به اینکه برخی از عناصر فرهنگ، شاکله‌ای است که با هیچ موضوعی قابل قیاس نیست، اظهار کرد: جامعه، خرده فرهنگ‌ های مهمی دارد که باید به آن توجه شود، بر همین اساس جهاد و شهادت یکی از موضوعات مهم و تأثیرگذار در جامعه است.

وی ادامه داد: جهاد به معنی مبارزه با فساد است. فساد ستیزی به عنوان یک روحیه جهادی باید در همه وجود داشته باشد تا بتوانیم با فساد مبارزه و در مقابل آن ایستادگی کنیم.  

قاسم زاده تصریح کرد: امیدوارم همه افراد در هر پست و مقامی بتوانند فساد ستیزی را سرلوحه کارشان قرار دهند و با سربلندی از این مسیر خارج شوند. انتظار می رود، فرهنگ احیاء حق و عدالت در جامعه نهادینه شود و همه ما روحیه جهادی پیدا کنیم و برای احیاء حق با تمام توان تلاش کنیم و از منافع خود در این راه بگذریم.  

وی افزود: شهادت به این معناست که ما حاضریم در راه احیای حق و عدالت از جان خود بگذریم. من نیز به عنوان شهردار اصفهان تلاش می‌کنم در ماموریتی که بر عهده گرفته‌ام حق و عدالت را احیاء کنم حتی اگر در این راه آسیب ببینم.

قاسم زاده در خصوص حمایت مالی و معنوی از خانواده شهدا در شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: در این راستا بخشی از بودجه فرهنگی در شورای اسلامی شهر برای احداث موزه دفاع مقدس و اجرای برنامه‌هایی در هفته دفاع مقدس پیش بینی شده است.

*توجه مدیریت شهری اصفهان به ترویج فرهنگ ایثار و شهادت

*در کنار هم می توانیم پیروز مشکلات کشور باشیم

در ادامه رحیم یارمحمدیان، پدر بزرگوار سه شهید اظهار کرد: فرزندان شهیدم از استعداد و هوش زیادی بهره‌مند بودند به طوری که امام جمعه وقت اصفهان پیشنهاد داد فرزندم مهدی برای دیدار با رهبر انقلاب به تهران برود، اما قبل از این دیدار، مهدی به شهادت رسید.

وی افزود: افرادی که در کشور پست و مقامی دارند، مسئولیت سنگینی را به دوش می‌کشند و باید به خوبی به مردم خدمت کنند.

این پدر شهید اظهار کرد: خوشحال شدم که شهردار اصفهان با ما دیدار و گفت و گو کردند و از آنها بابت اقداماتی که انجام دادند، تشکر می‌کنم، اگر همه ما در کنار هم باشیم می‌توانیم در مقابل مشکلات کشورمان پیروز شویم پس باید دست در دست هم در مقابل مشکلات ایستادگی کرده و آنها را حل کنیم.

کد محتوا ۳۸۶۶۶