عدنان عباسی نسب  دوشنبه ۱۶ اسفند ماه ۱۴۰۰ اظهار کرد: شهر شهید پرور دارخوین از شمال به اهواز، جنوب به آبادان، شرق به شادگان و از غرب در همسایگی خرمشهر است.

او گفت: عبور جاده اهواز به آبادان از سطح شهر دارخوین و وجود سه راهی شادگان و اتصال محور اصلی جاده اهواز به آبادان و خرمشهر از طریق پل سوم خرداد اهمیت این شهر را دو چندان کرده است.

 شهردار دارخوین افزود: بازدید مهمانان نوروزی از شهر دارخوین به ویژه کاروان های راهیان نور به دلایل متعددی همچون مقاومت و رشادت های رزمندگان اسلام در دوران دفاع مقدس است وجود اسکله گردشگری در کنار رودخانه کارون و تاسیسات نفتی ثبت شده در میراث فرهنگی نخلستان‌های زیبا و غروب چشم‌انداز آن، معروف است.

عباسی نسب بیان کرد:  مهمترین شاخصه شهر دارخوین، شهروندان مهمانوازش است.

او اضافه کرد: شهردار دارخوین طی دو ماه گذشته با توسعه فضای سبز به ویژه در حاشیه اتوبان اهواز – آبادان و احداث اسکله گردشگری و تفریحی سعی در فراهم کردن امکان های رفاهی خاص به منظور استقبال از مهمانان نوروزی کرده است.

شهردار دارخوین در پایان افزود: فراهم کردن شرایط اسکان در اردوگاه تربیتی(ساحل) و دیگر مدارس از دیگر اقدام های انجام شده توسط شهرداری بوده و در مجموع، هموطنان به ویژه هم استانی های گرانقدر را برای دیدن این شهر دعوت می‌کنیم.

منبع خبر