دامنه کوه دراک دچار حریق شد/حضور ۴۰ آتش نشان برای اطفای حریق

شهرداران آنلاین/به گزارش خبرنگار مهر، محمد هادی قانع بعد از ظهر سه شنبه در جمع خبرنگاران بیان کرد: بر اساس اطلاع شهروندان در خصوص ایجاد حریق در دامنه کوه دراک جمعی از آتش نشانان شیراز به منطقه اعزام شدند تا نسبت به اطفای حریق در منطقه اقدام کنند. وی اضافه کرد: با توجه به حجم آتش […]

شهرداران آنلاین/به گزارش خبرنگار مهر، محمد هادی قانع بعد از ظهر سه شنبه در جمع خبرنگاران بیان کرد: بر اساس اطلاع شهروندان در خصوص ایجاد حریق در دامنه کوه دراک جمعی از آتش نشانان شیراز به منطقه اعزام شدند تا نسبت به اطفای حریق در منطقه اقدام کنند.

وی اضافه کرد: با توجه به حجم آتش سوزی در منطقه هفت ایستگاه آتش نشان به منطقه اعزام شدند تا نسبت به اطفای حریق اقدام کرده و از پیشروی آتش نیز جلوگیری به عمل بیاید در مجموع می‌توان گفت که ۴۰ نیروی آتش نشان به منطقه در راستای کنترل آتش اعزام شده‌اند.

قانع در ادامه تصریح کرد: علت این آتش سوزی همچنان در دست بررسی است و هنوز علت این آتش سوزی توسط کارشناسان اعلام نشده است این در حالی است که با توجه به وزش باد در منطقه عملیات اطفای حریق در دامنه کوه دراک با دشواری دو چندانی در جریان است.

وی افزود: با تلاش نیروهای آتش نشان شاهد کنترل آتش و عدم حرکت آتش به سمت دکل‌های برق و منابع اب بوده‌ایم و از دو مسیر این آتش سوزی مهار شده و در تلاش هستیم تا با تلاش آتش نشانان نسبت به کنترل کامل آتش سوزی اقدام کنیم.