درجه ۸۸ دهیاری استان همدان ارتقاء یافت

معاون امور دهیاری‌های سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور اعلام کرد: در صد و بیست و سومین جلسه‌ کمیسیون ملی تعیین درجه‌ دهیاری‌ها‌، مدارک مربوط به دهیاری‌های متقاضی استان همدان مورد ارزیابی قرار گرفت و ۸۸ دهیاری واجد شرایط ارتقا درجه شناخته شدند. به گزارش روابط عمومی سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور، علی قربانی با بیان […]

معاون امور دهیاری‌های سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور اعلام کرد: در صد و بیست و سومین جلسه‌ کمیسیون ملی تعیین درجه‌ دهیاری‌ها‌، مدارک مربوط به دهیاری‌های متقاضی استان همدان مورد ارزیابی قرار گرفت و ۸۸ دهیاری واجد شرایط ارتقا درجه شناخته شدند.

به گزارش روابط عمومی سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور، علی قربانی با بیان این خبر افزود: درجه‌بندی دهیاری‌ها در تعیین میزان حقوق و مزایای دهیار، تشکیلات سازمانی دهیاری‌ها و بکارگیری نیروهای شاغل در دهیاری‌ها مؤثر می‌باشد و همچنین ساختار تشکیلاتی هر دهیاری متناسب با آخرین درجه مصوب انجام خواهد گرفت.

وی ادامه داد: لازم است استانداری‌ها فهرست دهیاری‌های فاقد درجه خود را جهت تعیین درجه بر اساس دستورالعمل ابلاغی، هرچه سریعتر احصاء نموده و به معاونت امور دهیاری‌ها ارسال نمایند.
وی اضافه کرد: استان همدان دارای ۹۰۷ دهیاری دارای مجوز می باشد که ۹۱درصداز آنها درجه‌بندی شده‌اند و از این تعداد ۵۸٫۵ درصد از دهیاری‌ها دارای درجات یک و دو، ۲۵٫۵درصد دارای درجات سه و چهار و ۱۶ درصد نیز دارای درجات پنج و شش می‌باشند.

لینک خبر : http://imo.org.ir/RContent/I77RBY-.aspx