دولت پزشکیان دولت فراگیر و رئیس‌جمهور تمام اقوام فراموش شده است

رئیس ستاد انتخاباتی مسعود پزشکیان در هرمزگان گفت: دولت پزشکیان دولت فراگیر است و او رئیس جمهوری برای تمامی مردم ایران و اقوامی که فراموش شده است.

به گزارش خبرنگار بلدیه آنلاین ،حجت‌الاسلام والمسلمین ذاکری رئیس ستاد انتخاباتی مسعود پزشکیان در هرمزگان در نشست خبری اظهار  در جمع تعدادی از خبرنگاران بیان کرد: رسانه ها در راستای ایجاد و افزایش مشارکت نقش بسزایی دارند و امیدواریم با کمک رسانه ها شاهد مشارکت خوب مردم در این دوره از انتخابات باشیم.

وی در ادامه افزود : دولت دکتر پزشکیان دولت فراگیر است و دکتر پزشکیان رئیس جمهور اصلاح طلب نیست او رئیس جمهوری برای تمامی مردم ایران و اقوامی که فراموش شده است.

 

‎ذاکری در ادامه سخنان خود عنوان مرد : پس از موفقیت در این ماراتن انتخاباتی، همه تلاش می کنیم که از ظرفیت و توانایی احزاب و افراد متخصص و صاحب نظر در امور دولت استفاده شود.

 

‎رئیس ستاد انتخاباتی مسعود پزشکیان در هرمزگان در خصوص مسئولیت خود در حمایت از پزشکیان گفت: وقتی از وی دفاع می کنیم پاسخگوی عملکرد دولت او در آینده خواهم بود.

 

‎وی به میزان مشارکت  ۴۰ درصدی مردم در انتخابات ریاست جمهوری در دوره اول اشاره کرد و اظهار داشت: علت مشارکت کم این است که مردم احساس می کنند نهادهای انتخابی آن گونه که باید، کارایی ندارند و در حال تضعیف هستند و در مقابل نهادهای انتصابی روز به روز قوت و قدرت می گیرند.

 

‎حجت الاسلام والمسلمین ذاکری تصریح کرد: وقتی مرد سالاری، دستاورد بزرگ انقلاب اسلامی ایران باشد باید بر قدرت نهادهای انتخاباتی افزوده شود و باید جمهوریت نظام تقویت پیدا کند تا مردم احساس کنند که منتخب ریاست جمهوری یا مجلس شورای اسلامی دارای قدرت، تبحر و کارایی لازم است.

 

در دولت پزشکیان محدودیت ها در حوزه های مختلف رفع می شود

علیرضا درویش نژاد، قائم مقام و معاونت ستاد دکتر پزشکیان در هرمزگان اظهار داشت: اگر به پزشکیان در این ماراتن انتخاباتی رای دهید؛ بی تردید صفحه روشنی در روز جمعه اتفاق خواهد افتاد و دغدغه های آحاد مردم و هرگونه تفکرات بسته از بین خواهد رفت، در غیر اینصورت اگر اوضاع بر وفق مراد پیش نرود، وضعیت بدتر از این خواهد شد.

 

وی در ادامه جامعه بدون رسانه و مطبوعات را جامعه مرده برشمرد و بیان کرد :بایکوت رسانه ای منجر به بایکوت جامعه می شود و ما بایستی حواسمان باشد و اگر معتقدیم که مطبوعات رکن چهارم دموکراسی تلقی می شود باید این موضوع را در عمل ثابت کنیم.

‎درویش نژاد در ادامه گفت : جامعه ای رشد و ترقی می‌کند که مدیران آن انتقادپذیر باشند، گرچه انتقاد پذیری تلخ است و برخی مدیران هم نقدپذیر نیستند و باید این تلخی ها را به مثابه دارو بدانیم.

 

‎قائم مقام و معاونت ستاد دکتر پزشکیان ابراز داشت: انتقاد ما این است؛ نگاه دولت سیزدهم به حوزه فرهنگ، هنر، موسیقی و مطبوعات بسته بود اما در دولت دکتر پزشکیان، این محدودیت ها در حوزه های متعدد رفع خواهد شد و اگر نگاه دولت به حوزه فرهنگ، مطبوعات، تئاتر و… باز نباشد قطعا جریان و موضوعات دیگری به مانند چای دبش پیش می آید.

 

‎درویش نژاد به نگاه مدیران در دولت پزشکیان اشاره کرد و اظهار داشت: مدیران در دولت پزشکیان باید نگاه فرهنگی در تمام حوزه‌ها داشته باشند. همانگونه در حوزه اقتصاد مسائل مربوط به جذب سرمایه گذار خارجی و توجه به توسعه صنعت گردشگری ما را از فروش نفت خام بی نیاز می کند.

 

ما آمدیم برای ایرانی آباد و ایرانی آزاد

 

نفیسی رییس شورای سیاست گذاری ستاد مرکزی دکتر پزشکیان در هرمزگان نیز در این نشست گفت : ستاد ما محلی برای همه مردم هرمزگان است با همه عقاید و سلایق مختلف و دولت پزشکیان آمده است برای ایرانی آباد و ایرانی آزاد و حامی همه ی مردم کشور عزیزمان است.

وی به شخصیت دکتر پزشکیان اشاره کرد و در ادامه افزود: دکتر پزشکیان در رفتار و زندگی به اصول پایبند است و پاک دستی و عدالت او جهت اصلی در منش این اصول را دارد که اصولگرا است و در بینش اصلاح طلب است و  بدنبال بهبود سازی شرایط بروز در جامعه است و بدنبال روش عملی و عملی و کارشناسی برای اداره کردن کارها است و دولت پزشکیان یک دولت آشتی و ملی است.