رئیس سازمان فاوا شهرداری یزد: سرویس ussd خدمات شهرداری یزد راه اندازی شد

شهرداران آنلاین/رئیس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری یزد از راه اندازی سرویس ussd خدمات شهرداری خبر داد.   به گزارش روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری یزد – مهدی فلاح تفتی گفت: در راستای یکپارچه‌سازی خدمات شهرداری یزد و با محوریت سازمان فاوا شهرداری، کد USSD اختصاصی شهرداری یزد برای ارائه خدمات به […]

شهرداران آنلاین/رئیس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری یزد از راه اندازی سرویس ussd خدمات شهرداری خبر داد.
 

به گزارش روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری یزد – مهدی فلاح تفتی گفت: در راستای یکپارچه‌سازی خدمات شهرداری یزد و با محوریت سازمان فاوا شهرداری، کد USSD اختصاصی شهرداری یزد برای ارائه خدمات به شهروندان به مرحله اجرا و راه اندازی رسید.

 

رئیس سازمان فاوا شهرداری یزد افزود: در این طرح اکثر خدمات شهرداری به صورت برخط و از طریق کد دستوری #۳۵۳*۶۶۵۵* به شهروندان ارائه می شود.

 

وی تصریح کرد: با توجه به زیرساخت‌های فراهم شده در این سامانه، ارائه خدمات به صورت شبانه‌روزی و بدون نیاز به بستر اینترنت خواهد بود.

 

لازم به ذکر است که خدمات حوزه شهرسازی با محوریت پیگیری آرای کمیسیون ماده ۱۰۰، پیگیری درخواست ثبت شده در سامانه شهرسازی مناطق، پیگیری نامه های ثبت شده در سیستم دبیرخانه، صدور فیش عوارض سالیانه خودرو و دریافت اپلیکیشن های موجود شهرداری یزد از جمله مواردیست که در این سامانه راه اندازی شده است.